Acuvue Trueye

Acuvue Trueye
Günlük Kullan At Lens 30 Lu Kutu
Fiyat (KDV Dahil)
157,99 TL
kargo bedava
kapıda ödeme
Lens Değerleri Hakkında
Kampanya
Sepete EkleAcuvue True Eye, Narafilconn A adı verilen benzersiz bir silikon Hidrojel malzemeden üretilmiştir. Tasarımı yeni olan bu ürün, gözün doğal yapısını bozmadan korur. Lensin yapımında oluşan ultra geçirgen lens materyali ve yüksek UV koruma ile birleşerek konforu en üst seviyeye taşımıştır. UV-B ışınları %100 ‘ünü, UV-A ışınlarını %96’sını engellemektedir. Sürekli bilgisayar kullanımda yüksek su oranı sayesinde gözünüz kurumayacak ve görme netliğiniz hiç bozulmayacaktır. Acuvue Trueye lensler, miyop ve hipermetrop görme kusurlarının düzeltilmesinde kullanılır. İki ( 8,50 ve 9,00 ) temel eğri çap bulunmaktadır. Doktorunuzun muayene sonucunda çıkan değerlere göre tercih edilmektedir. Her iki gözün numarası aynı ise 15 gün, sağ ve sol numaralar farklı olması durumunda 2 kutu alınarak kullanımınız 1 aya çıkmaktadır.

Özellikler: Dünyada kontakt lens alanında bir ilk: Mükemmel oksijen geçirgenliği , yüksek UV koruması ve HYDRACLEAR® teknolojisi sayesinde pürüzsüzlük, günlük tek kullanımlık bir lenste bir araya getirilmiştir. Diğer lenslerin hiçbiri gözlerinizin modern yaşamın zorluklarına karşı verdiği savaşta gözlerinizi bu lensler kadar destekleyemez. Göz bakımında yeni bir boyuta hazır olun. Göz doktorunuz ile temas kurun ve 1•DAY ACUVUE TruEyeTM'ı deneyin.

Neden Denemeliyim?

Türünün tek kontakt lensi olan TruEye size şu faydaları sunar:

-          Sağlıklı, net ve parlak gözler

-          Günlük tek kullanımlık lenslerde şimdiye kadar elde edilmiş en yüksek UV koruması

-          Rahat gözler için pürüzsüz lens

-          Her gün yeni ve taze bir çift lens ile güne başlama imkanı.

-          %100 Memnuniyet Garantisi


Kullanılan Teknoloji: Narafilcon A adı verilen benzersiz bir silikon hidrojel malzemeden üretilmiştir ve gözlerinizin sağlıklı kalabilmesi için %100 oksijen geçirgenliğine sahiptir. UV-B ışınlarının %100'ünü ve UV-A ışınlarının %96'sını engeller. HYDRACLEAR®1 teknolojisinin benzersiz, nemlendirici, pürüzsüz özellikleri gözlerinizin nemini muhafaza eder ve konfor sunar. 1. Sınıf UV blokajı UVB ışınlarının %99'dan fazlasını, UVA ışınlarının %96'dan fazlasını bloke eder. 1 DAY ACUVUE TruEye günlük kontakt lens, Johnson&Johnson tarafından üretilen günlük lenstir. Acuvue Trueye lens miyop ve hipermetrop görme kusurlarının düzeltilmesi için kullanılan günlük yumuşak kontakt lenstir.

Kimler için çok uygun?

- Kontak lenslerini her akşam temizlemek istemeyenler, yanında solüsyon taşımak istemeyenler (Günlük kullanım olduğundan).

- Aynı lensin uzun süreli kullanımından rahatsız olanlar.

- Her gün veya sadece belli günlerde kontak lens kullananlar.

- Günlük lensinde UV koruması olmasını isteyenler.

- Hem günlük lens, hem de Silikon hidrojel lens kullanmak isteyenler.

- Kutu içeriği 30 adet günlük kullan-at lens.

1 DAY ACUVUE TruEye Markalı Kontakt Lensler özellikle şehrin ritmine ayak uyduran gözleriniz için tasarlanmış aktif hayatın her günü için göz sağlığınızın ihtiyaçlarına cevap veren günlük tek kullanımlık kontakt lenslerdir. Dünyada kontakt lens alanında bir ilk olan 1 DAY ACUVUE TruEye ile mükemmel oksijen geçirgenliği, birinci sınıf UV koruması ve HYDRACLEAR teknolojisi sayesinde gün boyu süren pürüzsüzlük, günlük tek kullanımlık bir lenste bir araya getirildi. 1 kutu içinde 30 adet lens mevcut. Her gün yeni bir lens takılıp akşam da çıkartılıp çöpe atılır. Böylece hem lenslerin temizleme rutini hayatınızdan çıkar, hem de lensler eskimeden ve depozit oluşmadan değiştirildiği için göz sağlığınız en üst düzeyde korunur.

 

1 DAY ACUVUE TruEye miyop veya hipermetrop görme kusurlarını düzeltirken gözlerinizi modern yaşamın tüm zorluklarına karşı en üst düzeyde destekler. 8.5 ve 9 milimetre olmak üzere iki farklı temel eğride üretilen 1 DAY ACUVUE TruEye’ın diyoptri aralığı miyopta -0.50’den -12’ye kadar, hipertmetropta ise +0.50’den +6’ya kadardır.

-          1 DAY ACUVUE TruEye’ın size sunduğu faydaların birkaçı şöyle:

-          Doğal göze eşdeğer oksijen tüketimi ile daha parlak ve daha beyaz gözlere sahip olursunuz

-          Günlük tek kullanımlık lenslerde şimdiye kadar elde edilmiş en yüksek UV koruması ile gözlerinize zararlı UV ışınlarına karşı ekstra koruma sağlanır.

-          Hydraclear 1 teknolojisi sayesinde gün boyu nemli ve ultra pürüzsüz bir lens ile gözlerinizin nemi korunur ve tüm gün boyunca daha rahat gözlerin keyfini çıkarırsınız

-          Her gün yeni ve taze bir çift lens ile güne başlar ve güne canlı gözlerle devam edersiniz

Aktif hayatın gereksinimlerine cevap verecek ve neredeyse çıplak gözle karşılaştırılabilecek sağlıklı bir lens istiyorsanız; Lenslerinizi gün boyunca ve akşam ya da sadece haftanın birkaç günü kullanmak istiyorsanız 1 DAY ACUVUE TruEye‘ı doktorunuza danışarak deneyinjhonson and jhonsonÜrün Hakkında Yorumlar
Tüm Yorumlar >
Lens Türü Şeffaf Yumuşak Kontakt Lens
Ambalaj İçeriği 30 Adet
Kullanım Süresi Günlük
Material Narafilcon A
Su İçeriği %46
Base Curve(Temel Eğri) 8.50 mm , 9.00 mm
Dia (Çap) 14.20 mm
Numara Aralığı -12.00 / +6.00
Oksijen Geçirgenliği 118 Dk/t
Merkez Kalınlığı 0.084 mm
Yorum Ekle
Yorum Ekle
İlgili Ürünler