Air Optix for Astigmatism

Air Optix for Astigmatism
Aylık Oksijen Geçirgen Toric Lens 6 Lı Kutu
Fiyat (KDV Dahil)
224,99 TL
kargo bedava
kapıda ödeme
Lens Değerleri Hakkında
Kampanya
Sepete EkleAır Optix ile aynı Silikon Hidrojel materyelden (Lotrafilcon B) üretilen Air Optix for Astigmatism, var olan diğer Hidrojel Toric lenslerden 7 kata kadar daha fazla oksijen iletebilmektedir. Lotrafilcon B özelliğinin diğer önemli bir özelliği ise kirli depozitleri ve protein birikintilerini önleyerek geliştirilmiş konfor sağlamaya yardımcı olmaktadır. Air Optix Toric Lensler,( Precision Balance 8/4 ) dizaynı sayesine sürekl net görüş imkanı da sunuyor.Bu özel dizayn sayesinde göz kapağı ile lens arasındaki sürtünmeyi azaltır ve oksijen iletimini artırır. Air Optix for Astigmatism kontakt lensler % 33 su oranına sahiptir. Bu özellikleri sayesinde gözde kuruluk minimum seviyeye inmektedir. Yüksek oksijen geçirgenliği sayesinde gözleriniz rahat nefes alabilir ve gece gözde kalabilmesine izin vererek yokmuş hissi uyandırır. Uygulama esnasında görülebilir tutma ve takma kolaylığı sağlayan görünürlükrengi vardır. İlk lens kullanmaya başlayanlar için %95 oranında uyum sağlama kolaylığı sağlar. Air Optix For Astigmatism kontakt lensler Silikon Hidrojel yapısı sayesinde günlük kullanılabileceği üzere doktorunuzun tavsiyesi ile 6 gece 7 gün gece gözde kalabilir özelliğine de sahiptir.

 

Göz sağlığınız için ideal bir kullanıma sahip olan air optix for astigmatism lens, su içeriği, oksijen geçirgenliği ve uzun süreli kullanım kolaylığıyla, kullanıcılarına konforlu bir lens imkânı sunuyor. Kontakt lens markaları arasında Ciba vision ürünlerinin 1 numaralı silikon hidrojel teknolojisine sahip olan lens, net görme imkânı sağlamaktadır. Gözlerinizin formuna göre dizayn edilmiş lenslerin yanı sıra, göz hareketlerinize göre de tasarlanmış olup, göz kırpma refleksimize karşı teması minimal bir düzeye taşımıştır. Sürtünme ve kayma gibi sorunlar yaşamayacağınız Air optix ile konforlu lens kullanım imkanlarından yararlanabilirsiniz.

 

-          Net ve Keskin görüş sağlar

-          %33 su geçirgenliği ile gözün nem oranını dengeler.

-          5 kata kadar oksijen geçirgenliği sayesinde gözler hava alır.

-          Gün boyu kullanım kolaylığı sağlar.

-          Depozit engellemek için özel bir dizayna sahiptir.

Aspheric dizayn ile gözde biriken yaşların dışarı atılmasını sağlayacaktır

Lensler takılırken ve çıkarılırken mutlaka ellerin temiz olması gereklidir. Bu yüzden de her takmadan önce ve çıkarmadan önce eller mutlaka temiz bir şekilde yıkanmalıdır. Air Optix For Astigmatism Lens nasıl kullanılır ve özellikleri konusunda dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de lenslerin nasıl takılacağıdır. İlk olarak lensin sağ elin işaret parmağına alınması ve burada sabitlenmesi gereklidir. Sonrasında ise sol elin orta parmağı ile göz kapağınızı yukarı doğru kaldırılarak göz açılmalıdır. Daha sonra lens hafifçe retinanın ön kısmına doğru yerleştirilmelidir. Tam yerine denk gelmediği durumlarda el ile küçük düzeltmeler yapılmalıdır. Aır optıx for astıgmatısm aylık lensleri kutu içerisinde 6 adet blister olarak satılmaktadır. Bu sebep ile siparişinizi oluştururken sağ ve sol göz numaranız aynı ise 1 kutu lens satın almanız yeterli olup, sağ veya sol bloktan seçim yapmanız yeterli olacaktır.

Astigmat (toric) lens kategorimizde lens kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran ve onlara gün boyunca konforlu bir kullanım hissi veren lens çeşitleri bulunmaktadır. Bu lenslerden biride air optix astigmat lens. Astigmat Kontakt Lens ile birlikte lenslerinizi unutun hayatı yaşayın. Air optix lens astigmat ile birlikte bilgisayar kullanımı ve gece araba kullanmak gibi zorlu ortamlarda bile net ve sabit görüşü benzersiz konfor ile bir araya getirecek şekilde tasarlanmıştır. Air optix lens markalı, kontakt lensler benzersiz Hızlandırılmış Stabilizasyon Dizaynı (ASD) teknolojimiz sayesinde spor yaparken, araba kullanırken, bilgisayar başında çalışırken ya da televizyon izlerken ve birçok fiziksel aktivite sırasında doğru konumda durarak görüş netliğinizi bozmayacak şekilde tasarlanmıştır. Hızlandırılmış Stabilizasyon Dizaynı (ASD), lensinizi doğru konumda tutmak ve size net ve sorunsuz bir görüş sunmak için göz kırpmanızın gücünü kullanır. Ayrıca kontak lensimizde HYDRACLEAR Plus3 Teknolojisi kontakt lenslerin pürüzsüz ve nemli olmasını sağlarken kendinizi lens kullanmıyor gibi hissetmenize neden olur. Senofilcon A olarak adlandırılan benzersiz bir silikon hidrojel malzemeden üretilen lensler, gözlerinizin sağlıklı olması için yüksek derecede oksijen geçirgenliğine sahiptir.astigmatlı lensler
Ürün Hakkında Yorumlar
Tüm Yorumlar >
Lens Türü Şeffaf Yumuşak Kontakt Lens
Ambalaj İçeriği 6 Adet
Kullanım Süresi Aylık
Material Lotrafilcon B
Su İçeriği %33
Base Cure(Temel Eğri) 8.70 mm
Dia (Çap) 14.50 mm
Numara Aralığı Cyl -2.25 / -0.75 Sph -10.00 / +6.00
Merkez Kalınlığı 0.102 mm
Oksijen Geçirgenliği 108 Dk/t 110 
Yorum Ekle
Yorum Ekle
İlgili Ürünler