Air Optix HydraGlyde

Air Optix HydraGlyde
Aylık, Gece Gözde kalabilen 6 adet lens...
Fiyat (KDV Dahil)
634,90 TL
kargo bedava
kapıda ödeme
Lens Değerleri Hakkında
Kampanya
Sepete Ekle

Air Optix Plus Hydraglyde kontak lensler ileri düzey oksijen ve nem kombinasyonu ile gözlerde çarpıcı rahatlık sunmaktadır. Air Optix Aqua lensinin yeni ve geliştirilmiş versiyonudur. AIR OPTIX ® plus HydraGlyde ® kontakt lensler, daha uzun süreli lens yüzey nemi ve tortu koruması sağlamak için tasarlanmış iki gelişmiş teknolojiyi bir araya getirir. Air Optix Plus HydraGlyde lensler,gün içerisinde uzun bir süre lensleri ıslak tutar ve maksimum seviyede lipit birikintisi direnci sağlamaktadır. HyrdaGlyde,kullanım konforunu arttıran Moisture Matrix (nem matrisi) ile üretilmiştir. Bu sayede normal lenslerden daha fazla oksijen geçirgenliğine sahiptir. Air Optix Plus HydraGlyde Silikon Hidrojel kontak lensler,gece ve gündüz gözlerinizde kalarak rahatlıkla uyuyabileceğiniz ender lenslerden biridir. HydraGlyde, aylık kullanım için uygun olup, 1. Günden 30. Güne kadar sürekli konfor sağlayarak kullanabilirsiniz. Kutu içerisinde 6 adet lens mevcuttur. Miyop ve Hipermetrop göz bozukluklarında kullanılır. Doktor muayenesinden sonra belirlenecek değerlere göre sipariş verebilirsiniz.

Tüm ay boyunca
tahriş edici birikintilere karşı koruma sağlamaya yardımcı olur.


yüksek su oranı


Günün sonunda lens
üzerindeki yüzey nemini çeker ve korur.
Ankete katılan 4 kat daha fazla hasta , bir ay boyunca denedikten sonra önceki lenslerine göre AIR OPTIX ® plus HydraGlyde ® 'ı tercih etti.


AIR OPTIX ® plus HydraGlyde ® kontakt lensler, beyaz, sağlıklı görünen gözler için besleyici oksijenin sürekli olarak lens içinden akmasına izin veren yüksek derecede nefes alabilir bir malzemeden yapılmıştır. Mükemmel tortu koruması sağlamaya yardımcı olmak ve daha uzun süreli lens yüzey nemini desteklemek için iki gelişmiş teknoloji, SmartShield ® Teknolojisi ve HydraGlyde ® Nem Matrisi içeren ilk ve tek kontakt lenslerdir.

SmartShield ® Teknolojisi , lenslerinizi ay boyunca rahatsız edici tortulardan korumaya yardımcı olmak için ultra ince bir koruyucu katman sunar. Özel HydraGlyde ® Nem Matrisi , lenslerin gün boyunca sürekli olarak nemli kalmasını sağlamak için lens yüzeyini kalıcı nemle çevreler. HydraGlyde ® Moisture Matrix, yumuşak kontakt lensleri nemlendirmek için tasarlanmış ve özellikle silikon hidrojel lensler için tasarlanmış tescilli bir nem teknolojisidir. Lens yüzeyini gün boyu nemli tutmaya çalışır. Aynı seçkin nem teknolojisi ayrıca, Alcon'un prim lens bakım teklifleri OPTI-FREE özellikli ® Puremoist ® ve SİL BAKIM ® HydraGlyde ile Plus'ı ® lens takan konfor ekstra saat teslim. AIR OPTIX ® plus HydraGlyde ® kontakt lensler bu gelişmiş nem teknolojisine sahip ilk ve tek kontakt lenslerdir.

Alcon (Ciba Vision) lens modellerinin sağladığı kullanım avantajları:

-       Lipitlere karşı birikinti direnci sağlar,

-       Kozmetik ve krem kalıntılarına karşı korumaya yardımcı olur,

-       Farklı renk seçenekleriyle gözlere derinlik ve renk katar,

-       9 farklı renk seçeneği ile sunulur,

-       Uzun süreli veya günlük kullanım seçenekleri,

-       Yüksek nefes alma, oksijen geçirgenliği,

-       Görme yetisini arttırır,

-       Gözleri dış etmenlere karşı %98 oranına kadar korur.

-       En çok tercih edilen lens modellerinden biri olan Alcon (Ciba Vision), uzun süreli kullanımı ve gözerle tam koruma sağlayarak, gözlerde varlığını hissettirmez.


Ürün Hakkında Yorumlar
Tüm Yorumlar >
Lens Türü Şeffaf Yumuşak Kontakt Lens
Ambalaj İçeriği 6 Adet
Kullanım Süresi Aylık planlı değişim
Material Lotrafilcon B
Su İçeriği 33%
Base Cure(Temel Eğri) 8.60 mm
Dia (Çap) 14.20 mm
Numara Aralığı -12.00 +8.00
Merkez Kalınlığı 0.06 mm
Oksijen Geçirgenliği 138 Dk/t 
Yorum Ekle
Yorum Ekle
İlgili Ürünler