All In One Light 360 ml Lens Solüsyonu

All In One Light 360 ml Lens Solüsyonu
Fiyat (KDV Dahil)
29,99 TL
kargo bedava
kapıda ödeme
Sepete Ekle
ALL IN ONE LİGHT ®

Kontakt lenslerinizin temizleme, durulama, nemlendirme ve saklanmasında kullanılan çok amaçlı çözeltidir.

All IN ONE LIGHT lens solüsyonu Antibakteriyel lens kabı ile birlikte daha güvenli ve hijyenik. All IN ONE LIGHT Yüksek etkili, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu yüksek dezenfeksiyon standartları ile silikon hidrojel kontakt lensler dahil tüm yumuşak kontakt lenslerle kullanılabilir. 

All IN ONE LIGHT solüsyon dezenfekte eder, birikintileri ortadan kaldırır, kayganlaştırır, muhafaza eder, ıslatır ve durular. All IN ONE LIGHT solüsyon kontakt lenslerinizi korumak için son derece etkili ve rahat bir çözümdür.

İçerisinde bulunan yağlayıcılar sayesinde lens kullanım konforunu arttırır ve lenslerin kurumasını azaltır. Protein, lipit ve kalsiyumun birikimini kaldırır. Hassas gözlü kişiler için özel olarak formüle edilmiştir. Antibakteriyel lens kabının hammaddesine eklenen gümüş iyonları sayesinde bakteri oluşumunu engeller.
 


Bütün ürünlerimiz COOPER VİSİON firmasından temin edilmektedir. Açılmamış Kutusunda adınıza kesilmiş faturayla birlikte, ekstra koli ile güvenli paketlemeyapılarak, ücretsiz kargo edilir.


Son Kullanma Tarihi: 01/2023


 

Uyarılar / Önlemler

  • + Her kullanımdan sonra lens kabındaki solüsyonu dökünüz ve lensinizi tekrar koyarken solüsyonu yenileyiniz.
  • + Kullanmadığınız zamanlarda şişe kapağını kapalı tutunuz.
  • + Şişesinden lens kabına aktardığınız ve belli bir süre bekleyerek temizleme için bir defa kullandığınız solüsyonu TEKRAR ASLA KULLANMAYINIZ.
  • + Çocukların ulaşamayacağı yerde, 25'C altında oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

Yorum Ekle
Yorum Ekle
İlgili Ürünler