All In One Light 360 ml Lens Solüsyonu

All In One Light 360 ml Lens Solüsyonu
Fiyat (KDV Dahil)
199,90 TL
kargo bedava
kapıda ödeme
Kampanya
Sepete Ekle
ALL IN ONE LİGHT ®Son Kullanma Tarihi: 05/2025

Kontakt lenslerinizin temizleme, durulama, nemlendirme ve saklanmasında kullanılan çok amaçlı çözeltidir. ALL IN ONE LİGHT lens solüsyonu Antibakteriyel lens kabı ile birlikte daha güvenli ve hijyenik. ALL IN ONE LİGHT Yüksek etkili, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu yüksek dezenfeksiyon standartları ile silikon hidrojel kontakt lensler dahil tüm yumuşak kontakt lenslerle kullanılabilir.

ALL IN ONE LİGHT solüsyon dezenfekte eder, birikintileri ortadan kaldırır, kayganlaştırır, muhafaza eder, ıslatır ve durular ALL IN ONE LİGHT solüsyon kontakt lenslerinizi korumak için son derece etkili ve rahat bir çözümdür. İçerisinde bulunan yağlayıcılar sayesinde lens kullanım konforunu arttırır ve lenslerin kurumasını azaltır. Protein, lipit ve kalsiyumun birikimini kaldırır. Hassas gözlü kişiler için özel olarak formüle edilmiştir. Antibakteriyel lens kabının hammaddesine eklenen gümüş iyonları sayesinde bakteri oluşumunu engeller.

-          Son derece etkili temizleme kapasitesi, yerleşik yağlama maddesi ve kanıtlanmış dezenfeksiyon etkinliği.

-          Küresel pazarlarda 20 yılı aşkın süredir kanıtlanmış bir kullanım geçmişine sahip bir çözüm.

-          Düşük seviyelerde birikme ile etkili bir şekilde temizlendiği kanıtlanmıştır.

-          Konforu artırmaya yardımcı olmak için doğal yağlama özelliklerine sahip bir ajan [poloksamer] içerir.

-          Silikon hidrojel dahil tüm yumuşak lenslerle kullanıma uygundur

 

ALL IN ONE LİGHT lens solüsyonu Antibakteriyel lens kabı ile birlikte daha güvenli ve hijyenik. ALL IN ONE LİGHT Yüksek etkili, çok amaçlı kontakt lens solüsyonu yüksek dezenfeksiyon standartları ile silikon hidrojel kontakt lensler dahil tüm yumuşak kontakt lenslerle kullanılabilir. ALL IN ONE LİGHT solüsyon dezenfekte eder, birikintileri ortadan kaldırır, kayganlaştırır, muhafaza eder, ıslatır ve durular. ALL IN ONE LİGHT solüsyon kontakt lenslerinizi korumak için son derece etkili ve rahat bir çözümdür. İçerisinde bulunan yağlayıcılar sayesinde lens kullanım konforunu arttırır ve lenslerin kurumasını azaltır. Protein, lipit ve kalsiyumun birikimini kaldırır. Hassas gözlü kişiler için özel olarak formüle edilmiştir. Antibakteriyel lens kabının hammaddesine eklenen gümüş iyonları sayesinde bakteri oluşumunu engeller.

Her kullanımdan sonra lens kutusunun içini sıcak su ile iyice temizleyin, ters çevirip kurumaya bırakın. Kontakt lens kullanırken dikkat edilecek en önemli konu hijyendir. Lensin temizliği ve bakımı çok önemlidir ve hassasiyetle uygulanması gerekir. Lens solüsyonları ilk kullanımına başladıktan sonra (prospektüslerinde farklı bir ibare bulunmadıkça) 120 gün içerisinde tüketilmeleri gerekmektedir. Kullanıcılar tarafından Lens Suyu olarak da adlandırılan tüm Lens Solüsyonları oda sıcaklığında muhafaza edilmeli ve uzun süre güneşte tutulmamalıdır. Şeffaf ve renkli lenslerin kullanımında göz sağlığı için en çok dikkat edilmesi gereken şeylerden biri kontakt lenslerin hijyen ve temizliğidir. Bu noktada lensi dezenfekte etmek için mutlaka lens solüsyonu kullanılmalıdır. Gözü zararlı bakterilerden korumak için lensler solüsyonlar sayesinde kolaylıkla dezenfekte edilecektir. Doktorunuzun tavsiyesine uygun lens solüsyonunu kullanmanız ilk aşamada göz sağlınız için önem taşır Bazı solüsyonlar temizleme için kullanıldığı gibi bazıları da dezenfekte etmek için kullanılır. Gözde uzun süre kalan lenslerin belli aralıklarla dezenfekte edilmesi gerekir. Geçmişe nazaran lens bakımı daha kolay bir hale gelmiştir. Önceden birkaç çözelti karıştırarak yapılırken günümüzde tek bir solüsyon aynı işlevi görmektedir. Solüsyon bu dezenfekte sistemlerinden sonra durulama için kullanılır. İyi ve doğru solüsyonu kendi gözünüz için keşfettiğinizde bu solüsyonu ne sıklıkta değiştirmeniz gerektiğini de araştırmalısınız.


Bütün ürünlerimiz COOPER VİSİON firmasından temin edilmektedir. Açılmamış Kutusunda adınıza kesilmiş faturayla birlikte, ekstra koli ile güvenli paketlemeyapılarak, ücretsiz kargo edilir.

Uyarılar / Önlemler

+ Her kullanımdan sonra lens kabındaki solüsyonu dökünüz ve lensinizi tekrar koyarken solüsyonu yenileyiniz.

+ Kullanmadığınız zamanlarda şişe kapağını kapalı tutunuz.

+ Şişesinden lens kabına aktardığınız ve belli bir süre bekleyerek temizleme için bir defa kullandığınız solüsyonu TEKRAR ASLA KULLANMAYINIZ.

+ Çocukların ulaşamayacağı yerde, 25'C altında oda sıcaklığında muhafaza ediniz.


Ürün Hakkında Yorumlar
Tüm Yorumlar >
Yorum Ekle
Yorum Ekle
İlgili Ürünler