Freshlook Numarasız Haresiz

Freshlook Numarasız Haresiz
Haresiz 2 Adet Lens (lütfen stok sorgulayınız!)
Fiyat (KDV Dahil)
107,99 TL
kargo bedava
kapıda ödeme
Lens Değerleri Hakkında
Kampanya
Sepete EkleFreshlook renkli lensleri, Alcon (Ciba Vision) tecrübe ve kalitesiyle gözlerinizde istediğiniz estetik görünüş ve konforu size sunuyor. Haresiz olarak tasarlanan Freshlook Colors renkli lensleri bakışlarında çekicilik ve güzellik katmak isteyen renkli lens kullanıcılarına 6 farklı renk sunuyor. Freshlook Colors haresiz numaralı renkli lensler,miyop ve hipermetrop rahatsızlığı olan ama aynı zamanda belirgingöz rengini değiştirmek amacıyla üretilen kozmetik ürünlerdir. Dünyada en çok satılan lenslerden biridir.Haresiz renkli serisi hareli lenslere göre daha parlak görünüm elde etmekveyaimaj değiştirmek isteyenler için uygun bir tercihtir. 6 farklı renk seçeneği mevcuttur. En çok kullanılan renkler; Green, Blue, Misty Grey, Violeth, Saphire Blue ve Hazel’dir. %55 su içeriğine sahiptir. Lens materyali Phemfilcon A’dır. Aylık kullanım için uygundur. Kutu içerisinde 2 adet lens mevcuttur. Doktor muayenesinde belirlenecek ölçümlere göre kullanılabilir. Freshlook Colorsblends , göz rengini zenginleştiren , silikon hidrojel teknolojisine sahip ve 6 farklı renk skalasıyla sizlere daha fazla renk tercih sunuyor. Yalnızca günlük kullanım içindir. Aylık olarak değiştirilmesi önerilir. Lütfen göz doktorunuzdan ürünün kullanım bilgilerini mutlaka öğreniniz. FreshLook (phemfilcon A) kontakt lens hakkında önemli bilgi: Yalnızca günlük kullanım içindir. Aylık olarak değiştirilmesi önerilir. Lütfen göz doktorunuzdan ürünün kullanım bilgilerini mutlaka öğreniniz. Satış noktalarından detaylı kullanım kılavuzunu isteyiniz ve okuyunuz. Lenslerinizi kullanmadan önce daima ellerinizi yıkayınız, durulayınız ve kurulayınız. Lens kabınızı düzenli olarak yıkayınız ve değiştiriniz. Detaylı bilgi için kullanma talimatına bakınız.

Freshlook colors haresiz numarasız renkli lensler ülkemizde lens sektöründe en çok sevilen ve tercih edilen bir ürün olmasıyla da ön plana çıkmaktadır. Dünya da en çok satılan renkli lens kategorisinde bulunan freshlook colors haresiz numarasız kontak lensler beklentilerinizi fazlasıyla karşılar. Freshlook colors numarasız lensler ülkemizde lens sektöründe en çok sevilen ve tercih edilen bir ürün olmasıyla da ön plana çıkmaktadır. Freshlook lens kataloğu ile size en uygun rengi seçebilir ve göz doğallığınızı bozmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken lensoptikal.com sitesini ziyaret ederek avantajlı fiyatlarla sipariş vermektir. Doktor kontrolün de yapılan göz muayenesi ile gözlerinizdeki numarayı öğrenerek size uygun freshlook colors numarasız kontak lensi alabilirsiniz. Doktor muayenesinin önemli olduğu numarasız kontak lensler de size uygun lens tercih edilmelidir. Aksi takdirde gözler de alerji yapabileceği gibi kendi isteğinize göre aldığınız numarasız lensler gözünüze uygun olmaz ve rahat görüş sağlamayarak gözlerinizin sorununu daha fazla artırmasına neden olacaktır. Aylık lensleri 6 farklı renk seçeneğiyle size uygun olanını seçerek gece gündüz demeden, günlük yaşantınızı ve spor faaliyetlerinizde bile çıkarmaya gerek kalmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. 


Freshlook colors numarasız lensler hidrojel yapısı ile kullanımı oldukça rahattır. Gözleri renkli olanların bile rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olan lensler tek renk opak boyaması sayesinde renkli gözlerde bile net bir şekilde renk değişikliğini sağlamaktadır. Alcon ciba vision firmasına ait olan freshlook colors numarasız lensler %55 su içeriğine sahiptir. Özel hammaddesi ve oksijen dengesi sayesinde rahat ve sağlıklı bir kullanıma olanak sağlamaktadır. Lens materyali phemfilcon A olması sayesinde gözlere rahatlık ve net görüş imkânı sunar. Gözleri doğal, canlı ve çarpıcı bakışlara dönüştürmektedir. Gözde lens olduğunu unutturan yapısı ile doğallık hissi vermektedir. Freshcolors renklendirme tekniğinden dolayı diğer marka renkli lenslere göre daha doğal bir görünüm sunar. Doğal renkleri verdiği konfor ile kullanıcıların vazgeçilmezi olan ve ısrarla önerilen kaliteli lensleri hemen satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Lens denemesinden önce göz muayenesi gerekebilir. Göz muayenesi için profesyonel ücretler geçerli olabilir. Yalnızca ofiste kullanım için düzeltici olmayan bir çift FreshLook kontakt lens. Teklif, katılımcı ofislerde mevcuttur. Kişi başına sertifika başına bir ücretsiz deneme teklifi sınırı. Stoklarla sınırlıdır. FreshLook kontakt lensler: Kontakt lensler, kozmetik nedenlerle takılsalar bile, yalnızca bir göz doktorunun reçetesi, talimatı ve gözetimi altında takılması gereken tıbbi cihazlardır. Kontakt lens paylaşımının bir sonucu olarak ciddi göz sağlığı sorunları ortaya çıkabilir.

Ürün Hakkında Yorumlar
Tüm Yorumlar >
Lens Türü Renkli Yumuşak Kontakt Lens
Ambalaj İçeriği 2 Adet
Kullanım Süresi Aylık
Material Phemfilcon A
Su İçeriği %55
Base Cure(Temel Eğri) 8.6 mm
Dia (Çap) 14.50 mm
Numara Aralığı VP / VP
Merkez Kalınlığı 0.08 mm
Oksijen Geçirgenliği 20 Dk
Renkler Mavi , Yeşil , Ela
Mistery Gray , Sapphire Blue
Violet 
"
Yorum Ekle
Yorum Ekle
İlgili Ürünler