Acuvue Oasys

Acuvue Oasys
15 Günlük Oksijen Geçirgen Lens 6 Lı Kutu
Fiyat (KDV Dahil)
599,90 TL
kargo bedava
kapıda ödeme
Lens Değerleri Hakkında
Kampanya
Sepete Ekle

Acuvue Oasys Hydraclear Plus teknolojisi ile üretilen bu lensler yüksek nem Yüksek Dk/t kontakt lenslere oranla daha yumuşak ve esnek bir yapıdadır. Acuvue Oasys Kontakt lensler ince kenar yapıda olduğu için gözünüzde hiç lens yokmuş gibi bir his uyandıracaktır. Acuvue Oasys Kontakt lensler gözyaşı sıvısı uyumu ve oksijen aktarım konforu sayesinde lensleriniz gözünüzdeyken gece boyunca rahat uyuyabilmenizi sağlar. Özelikle % 95 UV-A / %99 UV-B Blokaj özelliği nedeniyle saatlerce bilgisayar kullanabilir hatta klima ve ısıtmalı ortamlarda rahatlıkla göz kuruluğu yaşamadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Kullanım programı Göz Hastalıkları Uzmanınız öykünüze ve göz muayenenize göre sizin için en uygun kullanım ve değişim programını belirleyecektir. Günlük Kullanım – Sık Değişim Günlük Kullanım – Sık Değişim (24 saatten az ve uyanıkken) için reçete edilen ACUVUE® Marka Kontakt Lensler iki haftada bir atılıp, değiştirilmelidir. Günlük Kullanım – Sık Değişim (24 saatten az ve uyanıkken) için reçete edilen tüm ACUVUE® VITA® Marka Kontakt Lensler ayda bir atılıp, değiştirilmelidir. Tüm ACUVUE® Marka Kontakt Lensler Günlük Kullanım – Sık Değişim için reçete edildiklerinde, lensin her çıkartılmasında temizlenir, durulanır ve sadece kimyasal bir dezenfeksiyon sistemi kullanılarak dezenfekte edilir..

 

Sorunları fark etmek ve yapılması gerekenler Her gün en az bir kez, basitçe bir kendi kendinizi kontrol etmeniz gerekir.

Kendinize şunları sorun:

- Gözümdeki lensleri nasıl hissediyorum?

- Gözlerim nasıl görünüyor?

- İyi görmeye devam edebiliyor muyum?

Lensi taktıktan sonra, sorun devam ediyorsa, HEMEN LENSLERİNİZ ÇIKARIN VE GÖZ HASTALIKLARI UZMANINIZA DANIŞIN . UNUTMAYIN – MPTOMLAR U ARICI İŞARETLERDİR KUŞ ULANIYORSANIZ LENSİNİZİ ÇIKARTIN . Bir sorun fark ederseniz HEMEN LENSLERİNİZİ ÇIKARIN. Eğer sorun ya da rahatsızlık kayboluyorsa ve lenste hasar yoksa, lensi önerilen bir yumuşak kontakt lens solüsyonuyla temizleyin, durulayın ve yeniden takın. Tekrar taktığınızda sorun devam ediyorsa, bu lensi atın ve yeni bir çift lens takın . ve oksijen geçirgenliği sayesinde göz kapaklarınızın daha az yorulmasına yardımcı olacak ve konforunuzu en üst seviyeye taşıyacaktır.

  

Acuvue Oasys Avrupa ve Amerika’da göz sağlığı açısından bir çifti 15 gün kullanılması FDA tarafından onaylanan ürünün doğru kullanımı sağlık açısından çok önem taşır. İki temel eğri seçeneğiyle 8,40 ve 8,80 BC Korneal uyumu hedefleyen Acuvue Oasys lensleri doktor tarafından önerilmeli ve reçete ile kullandırılmalıdır.İki temel eğri seçeneğiyle 8,40 ve 8,80 BC Korneal uyumu hedefleyen Acuvue Oasys lensleri doktor tarafından önerilmeli ve reçete ile kullandırılmalıdır. Uzun süre bilgisayarla çalışıyorsanız, gece çalışmak zorundaysanız bu lens gözlerinizin kurumasını önleyecek ve rahat çalışmanızı sağlayacaktır. Gün boyu kontakt lensinizi nemli tutması sebebiyle gün sonunda bile gözleriniz rahat eder.Kullanım programı Göz Hastalıkları Uzmanınız öykünüze ve göz muayenenize göre sizin için en uygun kullanım ve değişim programını belirleyecektir. Günlük Kullanım – Sık Değişim Günlük Kullanım – Sık Değişim (24 saatten az ve uyanıkken) için reçete edilen ACUVUE® Marka Kontakt Lensler iki haftada bir atılıp, değiştirilmelidir. Günlük Kullanım – Sık Değişim (24 saatten az ve uyanıkken) için reçete edilen tüm ACUVUE® VITA® Marka Kontakt Lensler ayda bir atılıp, değiştirilmelidir. Tüm ACUVUE® Marka Kontakt Lensler Günlük Kullanım – Sık Değişim için reçete edildiklerinde, lensin her çıkartılmasında temizlenir, durulanır ve sadece kimyasal bir dezenfeksiyon sistemi kullanılarak dezenfekte edilir.