Dailies Aqua Comfort Plus 30lu

Dailies Aqua Comfort Plus 30lu
Günlük Kullan At Lens 30 Lu Kutu
Fiyat (KDV Dahil)
554,90 TL
kargo bedava
kapıda ödeme
Lens Değerleri Hakkında
Kampanya
Sepete Ekle


Dailies Aqua Comfort, yeni başlayanlar için ideal tek kullanımlık günlük kullan – at lenslerdir. Su içeriği % 69 ‘dur. Her gün gün boyunca yüksek gözyaşı filmi stabilitesi ve konfor sağlayan göz kırpma ile nemlendirme özelliğine sahip lenslerdir. Her göz kırptığınızda salınan maddeler ( HPMC,PEGVE PVA) gözyaşı filmini sabitler. Bu destek sayesinde gözyaşı filmi net görmeyi ve rahatlık hissi oluşturmaya yardım eder. Gün içinde rahatsızlık hissetmeden 16 saatten fazla Dailies Aqua Comfort lenslerinizi kullanabilirsiniz. Kuru ve klimalı ortamlarda gayet başarılı olan bu lensler temizlik işlemi gerektirmez. Göz kuruluk problemini hissetmemeniz için ( Lightstream, Polyvinly Alcohol ve PVA bazlı) 3 etkili içerik vardır. Bu etki sayesinde gün sonunda hiç lens takılmamış gibi hissedeceksiniz. Kutu içerisinde 30 adet lens bulunmaktadır. Her iki gözün numarası aynı ise 15 gün, sağ ve sol numaralar farklı olması durumunda 2 kutu alınarak kullanımınız 1 aya çıkmaktadır.

Dailies Aqua Comfort Plus lensini, günlük lens kullanımda hangi markanın hangi ürününü seçeceğinize halen karar veremediyseniz hemen incelemelisiniz. Neredeyse her göz kırpmada canlandırıcı etkisiyle muhteşem numaralı kontakt lens gün boyu süren konforlu bir görüş sunuyor. Göz kırpışında salınan nemlendirici ajanlar sayesinde gözyaşı filminin stabilize edilmesine yardım eden muhteşem lensler stabil gözyaşı filmiyle net görmeyi de destekler. Lensleri kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız. Kendi isteğinize göre sahip olamayacağınız lensler yanlış kullanımda büyük sorunlara yol açacaktır. Dailies Aqua Comfort Plus en uygun numaralı günlük lens kategorisindedir.


Lensler takılırken ve çıkarılırken mutlaka ellerin temiz olması gereklidir. Bu yüzden de her takmadan önce ve çıkarmadan önce eller mutlaka temiz bir şekilde yıkanmalıdır. Dailies Aqua Comfort plus Lens nasıl kullanılır ve özellikleri konusunda dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de lenslerin nasıl takılaçağıdır. İlk olarak lensin sağ elin işaret parmağına alınması ve burada sabitlenmesi gereklidir. Sonrasında ise sol elin orta parmağı ile göz kapağınızı yukarı doğru kaldırılarak göz açılmalıdır. Daha sonra lens hafifçe retinanın ön kısmına doğru yerleştirilmelidir. Tam yerine denk gelmediği durumlarda el ile küçük düzeltmeler yapılmalıdır.


DAILIES® AquaComfort PLUS® grubu kontakt lensler, her gün, gün boyunca yüksek gözyaşı filmi stabilitesi1 ve konfor sağlayan göz kırpma ile nemlendirme özelliğine sahip günlük kullan-at kontakt lenslerdir. DAILIES® AquaComfort PLUS®, gün boyu konfor sağlamak üzere her göz kırpışta salınan HPMC, PEG ve PVA* gibi nemlendirici ajanlar içerir ve bu ajanlar sayesinde rahatlık sağlar. Her göz kırpışta salınan nemlendirici ajanlar, gözyaşı filminin stabilize edilmesine yardım eder. Stabil gözyaşı filmi net görmeyi destekler.

Dailies Aqua Comfort PLUS lens, gün boyunca konfor sağlayan göz kırpma ile nemlendirme özelliğine sahip günlük kullan-at kontakt lenslerdir. Dailies Aqua Comfort PLUS, gün boyu konfor sağlamak üzere her göz kırpışta salınan birtakım nemlendirici ajanlar içerir ve bu ajanlar sayesinde gün boyu rahatlık sağlar. Dailies Aqua Comfort Plus sayesinde, her göz kırpışta salınan nemlendirici ajanlar, gözyaşı filminin stabilize edilmesine yardım eder. Stabil gözyaşı filmi net görmeyi destekler. Gün içinde rahatsızlık hissetmeden 16 saatten fazla Dailies Aqua Comfort lenslerinizi kullanabilirsiniz. Kuru ve klimalı ortamlarda gayet başarılı olan bu lensler temizlik işlemi gerektirmez. Göz kuruluk problemini hissetmemeniz için ( Lightstream, Polyvinly Alcohol ve PVA bazlı) 3 etkili içerik vardır. Bu etki sayesinde gün sonunda hiç lens takılmamış gibi hissedeceksiniz. Kutu içerisinde 30 adet lens bulunmaktadır. Her iki gözün numarası aynı ise 15 gün, sağ ve sol numaralar farklı olması durumunda 2 kutu alınarak kullanımınız 1 aya çıkmaktadır.


Ürün Hakkında Yorumlar
Tüm Yorumlar >
Lens Türü Şeffaf Yumuşak Kontakt Lens
Ambalaj İçeriği 30 Adet
Kullanım Süresi Günlük
Material Nelfilcon A
Su İçeriği %69
Base Cure(Temel Eğri) 8.70 mm
Dia (Çap) 14.00 mm
Numara Aralığı -10.00 / +6.00
Merkez Kalınlığı 0.10 mm
Oksijen Geçirgenliği 26 Dk 
Yorum Ekle
Yorum Ekle
İlgili Ürünler