Soflens 59

Soflens 59
Aylık Planlı Değişim Lensi 6'lı Paket
Fiyat (KDV Dahil)
539,90 TL
kargo bedava
kapıda ödeme
Lens Değerleri Hakkında
Kampanya
Sepete Ekle

Soflens 59, kontakt lensler şeffaf lens grubundadır. Hilafilcon materyal malzemeden oluşmuştur. %59 su içeriği sayesinde mükemmel performans, konfor ve görüş keskinliği elde edebilirsiniz. Soflens 59 lensler günlük kullanım için idealdir. Non- İyonik malzemesi ile protein birikimleri minimum seviyededir. Kenar dizaynı Asferik yapıdadır. Görünürlük için renk tonlaması vardır. Bu sayede lenslerinizi ayırt edebilir ve ön arka yüzeyini kolaylıkla görebilirsiniz. Soflens 59 kontak lensler miyop ve hipermetropiler için uygundur. 1 kutu içerisinde 6 adet lens mevcuttur. %59 Su içeriğine sahip olup, oksijen geçirgenliği yüksektir. Soflens 59 kontakt lensleri, aylık değişim için günlük kullanım sağlayan mükemmel performans, konfor ve görsel keskinliği bir araya getirir.

Soflens 59, uzun süreli lens çeşitlerinden bir tanesidir. Aylık değişimli lensler arasında değerlendirilmektedir. Saydam yani şeffaf lens arayanlar için cazip bir alternatif olabilir. Lens özelliklerine kısaca değinecek olursak ise Soflens 59, nem ve oksijen geçirgenliği ile oldukça başarılı bir alternatif haline gelmektedir. Su geçirgenliği, yani nem oranının %59 olduğunu görüyoruz. Bununla birlikte oksijen geçirgenliği de oldukça yüksektir. Bu sayede günlük kullanımda, oldukça konforlu bir lens alternatifi olarak değerlendirilebilir. En iyi lens alternatiflerini arayanlar mutlaka Soflens 59’a da göz atmalıdır. Diğer taraftan önemli pek çok avantajı, Soflens 59’uön plana çıkarıyor. Bausch and Lomb Soflens 59, lens kullananların mutlaka bildiği seçeneklerdir. Ancak Soflens gözü yormayan yapısı ile günlük kullanımı maksimum konfora ulaştırır. Tortu geçirmez bir materyalden üretilmiş olan bu lensler, bu açıdan da yüksek bir performans sergilemektedir. Numaralı lensler arasında en kolay kullanıma sahip olanlardan bir tanesi olduğundan, ilk kez lens kullanacak olanlar için Soflens 59 önerilebilir. Kontakt lens arayışınızı bu noktada sonuca bağlayabilir ve siz de lens kullanımınızı en pratik seviyeye taşıyabilirsiniz.

Lensler takılırken ve çıkarılırken mutlaka ellerin temiz olması gereklidir. Bu yüzden de her takmadan önce ve çıkarmadan önce eller mutlaka temiz bir şekilde yıkanmalıdır. Soflens 59 Lens nasıl kullanılır ve özellikleri konusunda dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de lenslerin nasıl takılacağıdır. İlk olarak lensin sağ elin işaret parmağına alınması ve burada sabitlenmesi gereklidir. Sonrasında ise sol elin orta parmağı ile göz kapağınızı yukarı doğru kaldırılarak göz açılmalıdır. Daha sonra lens hafifçe retinanın ön kısmına doğru yerleştirilmelidir. Tam yerine denk gelmediği durumlarda el ile küçük düzeltmeler yapılmalıdır. Lens kullanıcılarını ilgilendiren en önemli konulardan biri ise fiyat konusudur. Lens fiyatları ortalama olarak belli bir seviyede seyretse de her bir lensi en cazip fiyatlar ile satın alabileceğiniz bir adreste olduğunuz bilmelisiniz. Lens özelliklerini inceleyerek kolayca seçiminizi yapabilirsiniz ve hızlıca ödemenizi gerçekleştirip, siparişinizin kapınıza teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Böylesine pratik bir lens satın alma süresi sonrasında, günlük yaşamınızı da büyük oranda rahatlatmış olacaksınız. Mükemmel performans , konfor ve görsel keskinliği kombine ederek protein dirençli malzemeden yapılmış Soflens59 lensler aylık kullanım süresince gün boyu rahat bir kullanım ve gündelik konfor arayışınızdaki net görüşü sağlar.

Soflens 59, Hilafilcon B isimli materyalden üretilen kontakt lenstir. %59 su içeriğine sahiptir. Protein dirençli yapısı ile gün boyu rahat bir kullanım ve net görüş sunar. Soflens 59, miyo(uzağı görememe) ve hipermetrop (yakını görememe) görme kusurlarının giderilmesinde tercih edilebilir. Soflens 59, uzun süreli lens çeşitlerinden bir tanesidir. Aylık değişimli lensler arasında değerlendirilmektedir. Saydam yani şeffaf lens arayanlar için cazip bir alternatif olabilir. Lens özelliklerine kısaca değinecek olursak ise Soflens 59, nem ve oksijen geçirgenliği ile oldukça başarılı bir alternatif haline gelmektedir. Su geçirgenliği, yani nem oranının %59 olduğunu görüyoruz. Lütfen doktorunuza danışarak deneyiniz.


Ürün Hakkında Yorumlar
Tüm Yorumlar >
Lens Türü Şeffaf Yumuşak Kontakt lens
Ambalaj içeriği 6 Adet
Kullanım Süresi Aylık
Material Hilalfilcon B
Su İçeriği %59
Base Cure(Temel Eğri) 8.60 mm
Dia (Çap) 14.00 mm
Numara Aralığı -9.00 / +6.00
Merkez Kalınlığı 0.14 mm
Oksijen Geçirgenliği 22 dk/t 
Yorum Ekle
Yorum Ekle
İlgili Ürünler