Gizlilik politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI


 a) Lensevi.com a Kullanıcı tarafından girilen bilgilerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre lensevi ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları lensevi’dan bağımsız olarak doğrudan, ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları ile Kullanıcı arasında online olarak gerçekleştirilmektedir. ( Bilgiler lensevi tarafından görülmez ve kaydedilmez)

       

        b) lensevi, Kullanıcı ’ya ait üyelik, ürün/hizmet satın alma ve kredi kartı ve banka kartlarına ait bilgileri gizli tutmaktadır ve 3. kişilerle ya da kuruluşlarla paylaşamaz.

       

        c) Kullanıcı,lensevi.com a girerken kullandığı şifreyi kullanma hakkı bizzat kendisine aittir. Üçüncü kişilerle ya da kuruluşlarla paylaşamaz. Bu sebeple doğabilecek tüm sorumluluk ile üçüncü kişiler veya yetkili merciler tarafından lensevi"ya karşı ileri sürülebilecek tüm iddia ve taleplere karşı, lensevi.com’un  söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

       

        d) lensevi.com’a üye olan Kullanıcı,lensevi.com tarafından yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklar çerçevesinde kendisine ürün ve hizmet tanıtımları, reklamlar, kampanyalar, avantajlar, anketler ve diğer Kullanıcı memnuniyeti uygulamaları sunulmasına, e posta, SMS vb. gönderilmesine aksini bildirmediği sürece izin verdiğini kabul ve beyan eder.

       

        e) Kullanıcı yukarıda bahsi geçen bilgilerin toplanması, paylaşılması, kullanılması, arşivlenmesi ve kendisine erişilmesi nedeniyle doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, en nihaye herhangi bir zarara uğradığı konusunda talepte bulunmayacağını ve lensevi.com’u sorumlu tutmayacağını beyan ve kabul eder. Kullanıcı, veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse, üyelikten ayrılmak için lensevi.com’un gönderdiği tüm e-postalarda yer alan “üyelikten ayrıl” linkini kullanabilir ya da bu talebini lensevi.com"un Kullanıcı hizmetlerine iletebilir. Üyeliğini bitiren Kullanıcı’nın siteye giriş hakkı iptal edilir. Kullanıcı bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder.

       

        f) lensevi.com ya da Kullanıcı’nın kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme kararı lensevi.com’a aittir. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

       

        g) lensevi.com; Kullanıcı’ya ait kişisel bilgileri, yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde yasal gereklere uymak ve/veya lensevi.com'un haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

       

        h)lensevi.com, sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme veya lensevi web sitesi’nden kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar. Değiştirilen, güncellenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm üyeler bakımından hüküm ifade edecektir.

       

       i) Kullanıcı, kayıt için gerekli olan bölümleri doldurup elektronik posta adresini onayladıktan sonra belirtilen şartlara uymak koşulu ile elektronik posta adresini ve şifresini girerek lensevi.com sitesini kullanmaya başlayabilir.