Gri Lens - Lensevi.com

                                                                    GRİ LENS

Gri renkli lensler hem koyu hem açık gözler için ideal seçimlerdir.Freshlook Colorblends Gray, Sterling Gray ve AQ Colors Gray,AQ Colors Platınıum,Sophıstıc Gray renkleri ideal doğal renk alternatifleridir.

Gri kontakt lensler göz renginizveya makyaj tonlamalarına göre değişiklik gösteren sihirli renk tonlarıdır. Gri renkli lensler belirgin ve iddialı gözlere sahip olmayı sevenlerin tercihidir.Gri renkli lensler belirgin ve iddialı gözlere sahip olmayı sevenlerin tercihidir.Dikkatleri üstüne toplamayı başaran gri renkli lensler gözlerinizin çap değerine göre haresiz (çerçevesiz) olan versiyonlarını da deneyebilir ve göz iriliğini küçük gösterebilirsiniz.aran gri renkli lensler gözlerinizin çap değerine göre haresiz (çerçevesiz) olan versiyonlarını da deneyebilir ve göz iriliğini küçük gösterebilirsiniz.

Renkli Lens Kullacılarının arada kaldığı konulardan önemli bir tanesi lensler hareli seçip seçemeyecekleridir. Hareli lensler şık duruşuyla özellikle son yıllarda çok moda olmuştur. Hareli lens göz çevresinde belirgin siyah çerçeve anlamına gelmektedir. Yani hareli lens kullanıcılarının göz çevresinde siyah ince veya kalın çizgiler oluşmaktadır. Ayrıca haresiz lensler gözün kendi doğal hareli görüntüsünü bozmaz.


Göz makyajının kusursuz ve etkileyici görünmesi için göz rengine uygun farları tercih etmelisin. Göz makyajında en sık yapılan hataların başında göz rengine uymayan far seçimleri geliyor. Arkadaşına çok yakışan o far sana bir türlü gitmiyorsa belki de nedeni göz rengine uymamasıdır. Göz rengine uygun farları seçerek doğru göz makyajı yapabilirsin. Gri renkli lenslerde makyaj önerileri, inci beyazı, parlak füme ve mavinin her tonunu rahatlıkla sürebilir hatta rimelinizi siyahtan hariç yumuşatmak için renkli olanlarını da uygulayabilirsiniz.