Air Optix Colors Numarasız

Air Optix Colors Numarasız
Hayatınızı Renklendirmek İçin Fırsatı Kaçırmayın!
Fiyat (KDV Dahil)
80,99 TL
kargo bedava
kapıda ödeme
Lens Değerleri Hakkında
Kampanya
Sepete Ekle
renkli dünyalar
AirOptix Colors renkli kontak lensler, miyop ve hipermetrop rahatsızlığı olan ama aynı zamanda göz rengini değiştirmek amacıyla üretilen kozmetik ürünlerdir. Renkli lenslerde ilk ve tek Silikon Hidrojel ünvanına sahiptir. Gece gözde kalabilme özelliği vardır.
renkli lens görselleriYelpazesinde 9 farklı renk barındıran Air Optix Colors, gözdeki doğal uyumu ve rahat kullanımı elde etmek amacıyla hareli olarak üretilmiştir. Bu sayede alt zemin renginiz belli olmadan istediğiniz rengi uyum içerisinde kullanabileceksiniz. Air Optix Colors renkli kontak lensler, 3’ü bir arada renk teknoloji sayesinde doğal güzelliğinizden ödün vermeden sürekli konfor yaşamanızı sağlayacaktır. Ayrıca 3’ü bir arada renk teknolojisi, özellikle kullanılan renkli olan yüzey orta kısımda kalarak göze temas etmemesini ve pürüzsüz yüzeyi sayesinde lens hiç gözünüzde yokmuş hissi yaşamanızı sağlayacaktır. Kutu içerisinde 2 adet lens vardır. Doktor kontrolü altında lensleriniz gözünüzdeyken uyuyabilir ve rahatlıkla spor yapabilirsiniz.
yüksesk konforlu lensAir Optix Colors renkli kontak lensler, göz rengini değiştirmek amacıyla üretilen kozmetik ürünlerdir. Renkli lenslerde ilk ve tek Silikon Hidrojel ünvanına sahiptir. Gece gözde kalabilme özelliği vardır. Yelpazesinde 9 farklı renk barındıran Air Optix Colors gözdeki doğal uyumu ve rahat kullanımı elde etmek amacıyla hareli olarak üretilmiştir. Bu sayede alt zemin renginiz belli olmadan istediğiniz rengi uyum içerisinde kullanabileceksiniz. Air Optix Colors renkli kontak lensler, 3’ü bir arada renk teknoloji sayesinde doğal güzelliğinizden ödün vermeden sürekli konfor yaşamanızı sağlayacaktır. Ayrıca 3’ü bir arada renk teknolojisi, özellikle kullanılan renkli olan yüzey orta kısımda kalarak göze temas etmemesini ve pürüzsüz yüzeyi sayesinde lens hiç gözünüzde yokmuş hissi yaşamanızı sağlayacaktır. Kutu içerisinde 2 adet lens vardır. Doktor kontrolü altında lensleriniz gözünüzdeyken uyuyabilir ve rahatlıkla spor yapabilirsiniz.


Ürün Hakkında Yorumlar
Tüm Yorumlar >
Ambalaj İçeriği2 Adet
Base Cure (Temel Eğri)8.60 mm
Dia (Çap)14.20 mm
Kullanım SüresiAylık
Lens TürüRenkli Yumuşak Kontakt Lens
MaterialLotrafilcon B
Numara AralığıNumarasız (0.00)
Oksijen Geçirgenliği110 Dk/t
RenkBlue, Brillant Blue, Brown, Gemstone Green, Grey, Green, Honey, Pure Hazel, Sterling Grey
Su İçeriği%33
Üretici FirmaAlcon (Ciba Vision)

Lens Türü Renkli yumuşak kontakt lens
Ambalaj İçeriği 2 Adet
Kullanım Süresi Aylık planlı değişim
Material Lotrafilcon B
Su İçeriği 33%
Base Cure(Temel Eğri) 8.60 mm
Dia (Çap) 14.20 mm
Numara Aralığı
Merkez Kalınlığı 0.08 mm
Oksijen Geçirgenliği 110 Dk 
Yorum Ekle
Yorum Ekle
İlgili Ürünler