Biofinity Toric Lens

Biofinity Toric Lens
Aylık Oksijen Geçirgen Toric Lens 6'lı Kutu
Fiyat (KDV Dahil)
1.059,90 TL
kargo bedava
kapıda ödeme
Lens Değerleri Hakkında
Kampanya
Sepete Ekle

Biofinity toric, miyop ve hipermetrop gibi astigmatlı göz bozukluklarını düzeltmek amacıyla tercih edilen seçeneklerden biridir. Comfilcon A materyalinden oluşmuştur. %48 su içeriğine sahip olan biofinity torik gün boyu gözlerinizin nemli kalmasını yardımcı olcaktır. Göze Oksijen iletimi 116’ dır. Bu sayede yüksek oksijen gözlerinizin rahat nefes alabilmesine yardımcı olacaktır. Oksijen geçirgenliği Nefes alabilen sağlıklı gözler daha parlaktır ve görüş keskinliği daha fazladır. Şeffaf aylık lenslerdir. Silikon Hidrojel lens kategorisinde olan biofınıty toric ile tüm gece gözünüzde lens varken uyuyabilir ve sabah kalktığınızda hiç yokmuş hissi ile güne kaldığı yerden devam edebilirsiniz. Kutu içerisinde 6 adet lens bulunmaktadır. Doktor muayenesinde belirlenecek olan değerlere göre kullanılması gerekir.

-          Doğal olarak ıslanabilir

-          Optimize edilmiş balast tasarımı

-          Düşük modülüs ve yüksek Dk

-          Günlük veya 6 geceye kadar esnek kullanım

Optimize Edilmiş Lens Geometrisi: Dünyanın torik lens lideri olarak öğrendiğimiz her şeyi aldık ve astigmatlı hastalarınız için tek bir muhteşem silikon hidrojel lens içerisine koyduk: CooperVision Biofinity® toric. Hastanız ister bir gün boyunca, isterse de arka arkaya 6 geceye kadar, Biofinity toric lensler olağanüstü denge, konfor ve görme keskinliği sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu lensler Optimize lens Geometrisi, yatay düzlemde aynı ISO kalınlığı, geniş bir balast bandı ve ayrıca daha geniş bir torik optik bölgesine sahiptir. Bu tasarım, daha iyi bir performans ve kolay uygulama için lensin hızlı bir şekilde dengelenip oturmasını sağlar. Patentli Aquaform® Teknolojisi: CooperVision'un özel Aquaform Teknolojisi Biofinity toric'i, suyu lens içerisindeki tutarak dehidrasyonu en aza indiren, doğal olarak hidrofilik bir kontakt lens haline getirir.Ayrıca daha fazla konfor ve nefes alabilirlik sağlamak adına düşük elastikiyet modülüsü ile yüksek oksijen iletkenliği özelliklerini bir araya getirmektedir. Biofinity torik lensleri, lens kullanmaya yeni başlayan ve eskiden beri lens kullanan hastalarınız için muhteşem bir seçimdir. Silikon hidrojel lens içeriğine sahip dünya lideri markalardan biri olan Cooper vision biofinity toric (astigmatlı) lensler, keskin görüş sağlarken, göz sağlığınız için de ideal bir tasarıma sahiptir. Konforlu ve dengeleyici optimize edilmiş lens özelliğiyle, gözünüzde yabancı bir madde yokmuş hissi yaratacak kadar, ince bir yapıya sahiptir. Gün boyu ve 6 geceye kadar kullanım kolaylığı olan, uzun süreli lens modelleri arasında en uygun astigmatlı kantakt lensler gözlerinizi bekliyor. Göz kuruluğu yapmayacak, su dengeleyici hidojel yapı ve oksijen geçirgenliği sağlayan esnek yapısıyla göz hastalarının bir numaralı lensi.

-          Optimize lens geometrisi

-          ISO kalınlığı Yatay düzlemde

-          Esneklik ve oksijen geçirgenliği

-          Elastikiyet modülüsü

-          Su dengeleyici

-          Geniş görüş açısı

-          Kolay takma ve çıkarmaGörüş açınızı genişletecek ve rahat kullanım kolaylığıyla uzun süre kullanabileceğiniz toric lens çeşitleri lensoptikal.com da. Yeni lens teknolojisinin olağan üstü performansıyla karşılaşacağın, doğal yapılı lenslerle göz sağlığını koruyabilirsiniz. Aquaorm teknolojisiyle üretilmiş olan lensler, su dengeleyici özelliğiyle gözün hassas yapısına uygun hale getirilmiştir. Hidrofilik özelliği sayesinde dehidrasyonu indirmeye sağlayan lens, gözün kurumasını ve sızlamasını engellemektedir. Gözünüzün üzerinde yabancı bir madde varmış gibi hissetmenizi engelleyen son teknoloji lens ürünleri için sitemizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Doğal ve esnek yapısı aynı zamanda elastikiyet modülüsü ile oksijen geçirgenliği teknolojisi, görüşünüzü keskinleştirecek ve gözlerinizi rahatlatacaktır. Bize mahsus Aquaform® Teknolojisi sayesinde, Biofinity torik lensler gözlerinize bol miktarda oksijenin geçiş yapmasına olanak sağlar. Ayrıca doğal ıslanabilirliği de yok olmaz. Yumuşak, konforlu ve gözleriniz için daha sağlıklı bir lensle mükemmel görüşün tadını çıkaracaksınız.Optimize edilmiş astigmat düzeltimi ve üstün, uzun süreli konfor için göz doktorunuza Biofinity toric kontakt lenslerini sorun ("Biyofiniti torik" olarak okunur).


Ürün Hakkında Yorumlar
Tüm Yorumlar >
Lens Türü Şeffaf Yumuşak Kontakt Lens
Ambalaj İçeriği 6 Adet
Kullanım Süresi Aylık
Material Comfilcon A
Su İçeriği %48
Base Cure(Temel Eğri) 8.70 mm
Dia (Çap) 14.50 mm
Numara Aralığı Cyl -2.25 / -0.75 , -10.00 -5.00 /+8.00
Merkez Kalınlığı 0.07 mm
Oksijen Geçirgenliği 116 Dk/t 
Yorum Ekle
Yorum Ekle
İlgili Ürünler