ÖDEME YÖNTEMLERİ

  • KREDİ KARTI : Sitemizde tüm kredi ve banka kartları alışveriş yapılabilir. World kartlar ile 9 taksite kadar taksitlemdirme yapıp alışveriş yapabilirsiniz. Bu kartlar dışında tüm bankaların kredi kartları, banka kartları ve maaş kartları ile tek çekimli olarak alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartları bölümünde World 3DGüvenlik(Sms onaylı) seçerseniz 3D Secure sistemi ile daha güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Kart bilgileri girildikten sonra sistem sizi 3D güvenlik özelliği sayasinde kendi bankanızın sayfasına yönlendirir ve kayıtlı telefon numaranıza bir SMS şifre gönderir. Gelen şifreyi yeni açılan banka sayfasındaki bölüme girdikten sonra ödemniz onaylanmış olur. Böylelikle alışverişiniz sadece size ait SMS şifresi ile korunmuş olur.
  • HAVALE : Sitemizden yaptığınız alışverişlerinizi aşağıda detayları verilen banka hesaplarına EFT veya HAVALE yaparak yapabilirsiniz.

                 Yapı Kredi Bankası

 

                 Hesap Adı : Abon Dijital Nuri Kula

                 Şubesi : Acıbadem

                 Hesap No : 56568512

                 IBAN : TR78 0006 7010 0000 0056 5685 12

 

                 Qnb Finansbank Bankası

                
                 Hesap Adı : Abon Dijital Nuri Kula 

                 IBAN : TR70 0011 1000 0000 0094 5063 48

 

  • KAPIDA ÖDEME : Sitemizden aldığınız ürünleri Kapıda Ödeme yapabilirsiniz. Kapıda nakit olarak veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Eğer kapıda kredi kartı ile ödeme yapılaçak ise bu önceden tarafımıza bildirilmelidir. Akabinde anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo firması ürünü size teslim ederken yanlarında getirdikleri Aras Kargo mobil post cihazını kullanarak kartınızdan çekim yaparlar. Sitemizde Kargo ücretsizdir. Sadece kapıda ödeme yönteminde kargo firmalarının talep ettiği 7,99 TL tahsilat ücreti, kapıda nakit veya kredi kartı olması arasında bir fark yoktur.