İnternetten Lens Almak İstiyorum

İnternetten Lens Almak
İnternetten Lens Almak İstiyorum

Gözlük kullanımından farklı olarak lensleriniz direkt olarak gözünüze temas ettiği için bu konuda hassas olmanız çok doğal ve bir o kadar da önemlidir. Bizler bu konuda tereddüt yaşamamanız ve gönül rahatlığı ile lenslerinizi kullanabilmeniz adına “Orijinal Ürün Barkod Sistemi” kullanmaktayız. Size gelen lens ya da solüsyon üzerinde bulunan “LOT numarası” ile satın almış olduğunuzun ürünün üretici firmasından direkt olarak sorgulatabilirsiniz. Böylece lenslerinizin ya da solüsyonunuzun orijinalliğine güvenerek kullanım sağlayabilirsiniz.


Zaman herkes için önemli bir konu haline gelmişken lenslerinizi almak için daha fazla zaman harcamanıza gerek yok. Siz ihtiyacınız olan lens ya da solüsyon için siparişinizi oluşturun, ürünleriniz size gelsin.

             

    Siz de hemen Lensevi.com ile hızlı ve güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşayın.

Bu konuda hastalarımıza önerilerimiz doktor kontrolü ile belirlenen lens, özelikleri ile uygun lens seçimleri yapılmalı ve lens kullanım kurallarına uymalıdır. Kontakt lens kullanımından daha fazla yarar sağlamak ve daha uzun ve konforlu kullanım için mutlaka bir göz hekimine başvurulmalı. Denetimsiz ve takipsiz kullanılan kontakt lenslerin göz için problemlere sebep olması sebebi ile lens kullanımları için reçeteye tabi tutulmaktadır. Ancak tabi ki de lens kullanımın amacı daha iyi görmek ve daha iyi görünmek olduğundan iyi bir lens kullanıcısı yıllar boyunca sorunsuz bir hayat geçirebilir. Bu nedenle kontakt lenslerin bize sağladığı avantajlardan daha iyi yararlanabilmek için kurallara uymak ve temizliğe çok dikkat etmek gereklidir.