Purevision 2 HD

Purevision 2 HD
Gece Gözde Kalabilen Aylık Lens 6'lı Paket
Fiyat (KDV Dahil)
104,99 TL
kargo bedava
kapıda ödeme
14,0 - 8,6.png güniçiyazırev.jpg
Lens Değerleri Hakkında
Kampanya
Sepete Ekle
Bausch + Lomb firmasının yeni gözdesi olan Purevision Hd2 kontakt lensleri High Definition teknolojisi ile üretilmiştir. Yüksek çözünürlük özelliği ile tasarlanan bu yeni nesil lenslerle daha geniş ve net bir görüş sağlamanıza yardımcı olacaktır.
HD Optik tasarıma sahip olan bu ürün özellikle ışık halelerini ve parlamayı azaltmayı sağlamaktadır.Genellikle bu gibi sorunlar kış aylarında yağmurlu ve puslu havalarda kontakt lenslerle daha flu (bulanık) görüş ortaya çıkmaktadır. Bu sebepten dolayı Purevision Hd2 lens kullanımı daha geniş açıda görmenizi ve keskin bakışlar sayesinde kullanım konforunuzu artırmak için en ideal yumuşak lens alternatifleri arasında yer alır.
Nefes alabilen lensler kategorisinde olan Purevision HD2, kontakt lensler aylık planlı değişim gerektiren lenslerdir. Yuvarlatılmış kenar ve ince yapısı nedeniyle kolay kullanılır. Aynı zamanda sağladığı oksijen sayesinde gözlerinize sağlıklı bir parlaklık kazandıracaktır. Mükemmel özellikleri sayesinde 30 güne kadar kullanılabilir. Uygulama esnasında rahat edebileceğiniz görünürlük rengi olan özelliği de mevcuttur.
Kayıt Bulunamadı

Lens Türü Şeffaf Yumuşak Kontakt Lens
Üretici Firma Bausch & Lomb
Ambalaj İçeriği 6 Adet
Kullanım Süresi Aylık
Material Balaficon A
Su İçeriği % 36
Base Cure(Temel Eğri) 8.60 mm
Dia (Çap) 14.00 mm
Numara Aralığı -12.00/ +6.00
Merkez Kalınlığı 0.07 mm
Oksijen Geçirgenliği 130 Dk/t
Renkler 
Yorum Ekle
Yorum Ekle
İlgili Ürünler