Purevision 2 HD

Purevision 2 HD
Gece Gözde Kalabilen Aylık Lens 6'lı Paket
Fiyat (KDV Dahil)
569,90 TL
kargo bedava
kapıda ödeme
Lens Değerleri Hakkında
Kampanya
Sepete Ekle

                                                                                                                                                                                       

Bausch + Lomb firmasının yeni gözdesi olan Purevision Hd2 kontakt lensleri High Definition teknolojisi ile üretilmiştir. Yüksek çözünürlük özelliği ile tasarlanan bu yeni nesil lenslerle daha geniş ve net bir görüş sağlamanıza yardımcı olacaktır. HD Optik tasarıma sahip olan bu ürün özellikle ışık halelerini ve parlamayı azaltmayı sağlamaktadır. Genellikle bu gibi sorunlar kış aylarında yağmurlu ve puslu havalarda kontakt lenslerle daha flu (bulanık) görüş ortaya çıkmaktadır. Bu sebepten dolayı Purevision Hd2 lens kullanımı daha geniş açıda görmenizi ve keskin bakışlar sayesinde kullanım konforunuzu artırmak için en ideal yumuşak lens alternatifleri arasında yer alır. Nefes alabilen lensler kategorisinde olan Purevision HD2, kontakt lensler aylık planlı değişim gerektiren lenslerdir. Yuvarlatılmış kenar ve ince yapısı nedeniyle kolay kullanılır. Aynı zamanda sağladığı oksijen sayesinde gözlerinize sağlıklı bir parlaklık kazandıracaktır. Mükemmel özellikleri sayesinde 30 güne kadar kullanılabilir. Uygulama esnasında rahat edebileceğiniz görünürlük rengi olan özelliği de mevcuttur.

Purevision 2 HD, özellikleri ile dikkat çeken bir saydam lens seçeneğidir. Parlama ve de halelenmelerin önlenmesinde oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca düşük ışığın olduğu ortamlarda dahi oldukça net ve canlı bir görüş sunuyor olması da Purevision 2 HD için tercih sebebidir. Sahip olduğu Comfort Moist teknolojisi, hem saydığımız tüm bu özellikleri sağlıyor, hem de lenslerin nem oranını dengeliyor. Bu sayede de gözleriniz daha nemli, daha konforlu oluyor. Kısacası şeffaf lens isteyenler için en uygun lens alternatifi Purevision 2 HD olabilir. Kontakt lens kullanımının ne kadar hayatı kolaylaştırıcı olduğunu ve kişinin günlük yaşamını da nasıl olumlu etkilediğini bu ürünü tecrübe ettiğinizde görebilirsiniz. Numaralı lens olarak karşımıza çıkan Purevision 2 HD, öncelikle yukarıda bahsettiğimiz özellikleri ile dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra ise yuvarlatılmış ince kenarları ve yumuşak yapısı da göz ardı edilmemektedir. Bu özelliği ile uzun saatler boyunca sıkıntısız bir şekilde kullanımı mümkün kılmaktadır.

lens konfor                                              hd görüş

Lensler takılırken ve çıkarılırken mutlaka ellerin temiz olması gereklidir. Bu yüzden de her takmadan önce ve çıkarmadan önce eller mutlaka temiz bir şekilde yıkanmalıdır. Purevision Lens nasıl kullanılır ve özellikleri konusunda dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de lenslerin nasıl takılacağıdır. İlk olarak lensin sağ elin işaret parmağına alınması ve burada sabitlenmesi gereklidir. Sonrasında ise sol elin orta parmağı ile göz kapağınızı yukarı doğru kaldırılarak göz açılmalıdır. Daha sonra lens hafifçe retinanın ön kısmına doğru yerleştirilmelidir. Tam yerine denk gelmediği durumlarda el ile küçük düzeltmeler yapılmalıdır.

Purevision 2 HD şeffaf kontakt lensler düşük ışık koşullarında bile net ve canlı bir görüş sağlar. Comfort Moist teknolojisi lenslerinizin nemli kalmasını sağlayarak gün boyu konfor sunar. Aşınma sırasında yüksek düzeyde oksijen geçirgenliği sağlar. Purevision 2 HD lensler haleleri ve parlamayı azaltmak için hd bir görüş, olağan üstü konfor ve nefes alabilirlik sunar. Bu lensler bir aya kadar gözde kalabilme özelliğine sahiptir. Bausch + Lomb Purevision 2 HD, miyop ve hipermetroplar için yumuşak kontakt lenstir. %36 Su içeriğine sahip PureVision 2 HD kontakt lensleri, sıradışı görüş, dikkate değer konfor ve sağlık sağlayan, eşsiz High Definition teknolojisi ile tasarlanmıştır.  PureVision 2 HD lensleri ile, hayatı yaşam tarzınızın ihtiyaçlarına uyan net görüş ve konfor ile yaşayacaksınız. Purevision 2 HD, düşük ışık koşullarında bile net, canlı ve keskin görüş sağlar.

Global bir araştırmanın sonuçlarına göre 3800 görüşü düzeltilmiş hasta, göz ile ilgili ürünler seçerken en önemli özelliğin görüş olduğunu belirtmiştir. Daha da önemlisi hastaların çoğu konu görüşe geldiğinde daha fazlasını beklemektedir. Kullanıcılar artık önceden farkında olmadıkları ve tüm lenslerin gideremediği bazı temel görüş ihtiyaçlarının farkına varmaya başladılar. Bu araştırma sonucunda hastaların %90 ının parlama sorunu, %89unun ışık haleleri ile ilgili görüş problemleri olduğu tespit edildi. High Definition özellikli kontakt lens kullanıcılarının ifadelerine göre ise kullanıcıların %75i HD lenslerin üstün görüş sağladığını, %77si ise düşük ışıkta bile ışık halelerinin ve parlamaların azaldığını belirtmiştir. Artık High Definition optiklere sahip olan kontakt lensin geliştirilmesi ile ışık haleleri, parlama ve düşük ışıktaki görüş kaybının azaltılması mümkün olabilecek. Bausch&Lomb, High Definition Optiklere sahip Yeni PureVision2 HD lenslerini tasarladı.


bauch lomb lensleri

Ürün Hakkında Yorumlar
Tüm Yorumlar >
Lens Türü Şeffaf Yumuşak Kontakt Lens
Üretici Firma Bausch & Lomb
Ambalaj İçeriği 6 Adet
Kullanım Süresi Aylık
Material Balaficon A
Su İçeriği % 36
Base Cure(Temel Eğri) 8.60 mm
Dia (Çap) 14.00 mm
Numara Aralığı -12.00/ +6.00
Merkez Kalınlığı 0.07 mm
Oksijen Geçirgenliği 130 Dk/t

Yorum Ekle
Yorum Ekle
İlgili Ürünler