Biofinity Lens

Biofinity Lens
Aylık Oksijen Geçirgen Lens 6' lı Paket
Fiyat (KDV Dahil)
854,90 TL
kargo bedava
kapıda ödeme
Lens Değerleri Hakkında
Kampanya
Sepete Ekle

biofinity lens

Biofinity kontak lensler, miyop ve hipermetrop göz bozukluğu bulunan kişilerde kullanılır. Yüksek numaralarda bile geniş üretim parametresine sahiptir. Gece gözde kalabilen lensler kategorisindedir. Lenslerin su içeriği %48’dir. Biofinity lensler yüksek oranda göze oksijen geçirmektedir. Aquaform teknolojisi ile lenslerde doğal su tutma özelliği sayesinde gözleriniz daha nemli ve gün boyu daha konfor kullanım sağlamaktadır. Böylece lensleriniz kullanım süreci içinde çok daha parlak, canlı ve sağlıklı gözlere sahip olmanızı sağlar. Lensler şeffaf ve Silikon Hidrojel’dir. Lens materyali Comfilcon A ’dır. Aylık kullanım için uygundur. Kutu içerisinde 6 adet lens mevcuttur. Doktor muayenesinde belirlenecek ölçümlere göre kullanılabilir.

Su içeriği %48 ve Geniş üretim parametresine sahiptir. Kontakt lenslerinizi gün içinde geç saatlere kadar ve hatta gece boyunca takma düşüncesi sizi endişelendiriyor mu? O zaman endişelenmeyin, artık başka hiçbir lense benzemeyen yumuşak, esnek, nefes alabilen bir lens var. Biofinity Aquaform materyal teknolojisiyle üretilmiştir. Aquaform silikon hidrojel materyal, lens düzeyinde gözlere yüksek derecede oksijen geçirgenliği sağlar. Bilindiği gibi yüksek oksijen geçirgenliği olan kontakt lensler, kullanıcılar için daha beyaz, daha sağlıklı görünen gözler kazandırır. Biofinity, ayrıca yüksek miktarda su içeriği sayesinde lensin yumuşak ve esnek olmasını sağlar böylece gün boyunca ve gece rahatlık sunar. Mükemmel su dengesi ile fevkalade yüksek derecede oksijen içeriğini birleştiren Biofinity sizi neredeyse lens takmıyormuş kadar doğal hissettirir. Yüksek oksijen geçirgenliği ve doğal olarak ıslanan materyal gece boyunca kullanım için daha güvenli bir lens yaratır ve bunu daha beyaz, daha sağlıklı görünen gözlerle sonuçlandığı ortaya konmuştur.

maximum görüş

Katkı maddeleri, kaplamalar, ıslatıcı ajanlar ya da yüzey iyileştirmeleri içermeyen Biofinity gerçek konfor ve doğal nefes alabilirlik sunarak günün her anında ve gece boyunca size gelişmiş kontakt lens performansını sağlar. Böylece kontakt lenslerinizi dilediğiniz şekilde rahatça kullanmak için özgür olursunuz.

-          Düşük modülüs ve yüksek Dk

-          Doğal olarak ıslanabilir

-          Silikon hidrojel materyal

-          Daha keskin bir görüş için asferik ön yüzey

 CooperVision Biofinity® kontakt lensleri, günlük veya 29 geceye kadar uzun kullanacakları bir lensten, kusursuz bir sağlık ve konfor bekleyen hastalarınız için uygundur.  Biofinity kontakt lensleri yeni kullanıcılar için ideal olmasının yanı sıra,daha iyi bir lens performansı isteyen mevcut kullanıcıları terfi ettirmeniz için de idealdir. Biofinity , özel Aquaform® Teknolojimize sahip olduğundan dolayı diğer yüksek oksijenli lenslerden farklıdır. Bu teknoloji, lens içerisindeki suyu tutan ve dehidrasyonu en aza indiren, doğal olarak hidrofilik bir kontakt lens yaratır. Ayrıca daha fazla konfor ve nefes alabilirlik sağlamak adına düşük elastikiyet modülüsü ile yüksek oksijen iletkenliği özelliklerini bir araya getirmektedir.

Lenslerinizi beş kolay adımda nasıl takarsınız?

Öncelikle, bunu lensleri gözünüze koymak gibi düşünmeyin, yaptığınız bu değil. Yaptığınız, lensleri gözlerinize rahatlıkla duracakları ve net görmenize yardımcı olacakları şekilde takmak. Şimdi asıl konuya gelelim. Bu lens takmanın muhtemelen en kolay yolu.

1. Ellerinizi yıkayın. Kontakt lenslerinize kazara toz, mikrop, veya makyaj kalıntısı bulaştırmadığınızdan emin olmak istersiniz zira bunlar gözlerinize zarar verebilir. Ayrıca, fazla nemlendirici ve parfüm içermeyen basit sabunlar kullanın. Ellerinizi iyice durulayın ve kurutun. Bu da yine, gözlerinize istenmeyen bir şey bulaştırmamanız için gerekli. Şimdi lensleri takalım.

 2. Her zaman aynı gözden başlayın. Lensleriniz her iki göz için ayrıdır. Ayakkabılarınız gibi, iki teki birbiriyle karıştıramazsınız. Kutudan çıkardığınızda lensleriniz birbirleriyle aynı görüneceğinden, sağ elinizi kullanıyorsanız sağ gözünüzden, solaksanız sol gözünüzden başlamak ve her lens taktığınızda buna bağlı kalmak, hangi lensin hangi göz için olduğunu karıştırmamanızı sağlar. Lenslerinizi ilk kez takmak için kolay olan yol bu, ki zaten istediğimiz de bu.

 3. Lensi dikkatlice çanak haline getirin.İşaret parmağınızın üzerine lensi koyun. Lense bakın. Bir çanak gibi yukarı doğru mu bakıyor? Öyleyse, harika! Neredeyse bitti. Sadece kontakt lens solüsyonunuzla durulayın ve lenslerinizi takıp gününüze devam etmeye hazırsınız.

 4. Göz kapağınızı tutun ve lensinizi yerleştirin. Göz kapağınızı tutmak için boşta olan elinizi kullanın ve lensi yerleştirin. Pek çok kimse lensi göze yerleştirirken başka tarafa bakmayı tercih eder. Böyle de yapabilirsiniz, doğruca lense de bakabilirsiniz. İkisi de olur.

 5. Gözünüzü kapatıp açın ve gülümseyin—işte oldu!


Ürün Hakkında Yorumlar
Tüm Yorumlar >
Lens Türü Şeffaf Yumuşak Kontakt Lens
Ambalaj İçeriği 6 Adet
Kullanım Süresi Aylık
Material Comfilcon A
Su İçeriği %48
Base Cure(Temel Eğri) 8.60 mm
Dia (Çap) 14.00 mm
Numara Aralığı -12.00 (0.50) -6.00 /+5.00 (0.50) +8.00
Merkez Kalınlığı 0.08 mm
Oksijen Geçirgenliği 128 Dk/t 
Yorum Ekle
Yorum Ekle
İlgili Ürünler