Freshlook Numarasız Hareli

Freshlook Numarasız Hareli
Türkiyedeki En İyi Fiyat !
Fiyat (KDV Dahil)
549,90 TL
kargo bedava
kapıda ödeme
Lens Değerleri Hakkında
Kampanya
Sepete EkleFreshlook Colorblends hareli renkli lensler,göz rengini değiştirmek amacıyla üretilen kozmetik ürünlerdir. Dünyada en çok satılan lenslerden biridir.

Hareli (çerçeveli) renkli serisi doğal görünüm veya imaj değiştirmek isteyenler için uygun bir tercihtir. 12 farklı renk seçeneği mevcuttur. En çok kullanılan renkler; Green, Blue, Grey, Pure Hazel’dir. % 55 su içeriğine sahiptir. Lens materyali Phemfilcon A’dır. Aylık kullanım için uygundur. Kutu içerisinde 2 adet lens mevcuttur. Doktor muayenesinde belirlenecek ölçümlere göre kullanılabilir.Renkli lens seçiminde ton ve renk tercihleri tamamen kişiye bağlı olmaktadır. Her insanın göz ölçüleri ve göz çapı farklıdır, bu nedenle numarasızda olsa doktor muayenesinden sonra lens alınmalıdır. Sonrasında ise renk ya da marka seçmek tamamen kullanacak olan kişinin beğenisine ve kriterlerine bağlı olarak değişir. Göz taban rengi, cilt tonu, saç rengi gibi faktörler ile orantılı olarak seçim yapılmalı ve bu kriterlere uygun olan renkli lens tercih edilmelidir. Renkli lensler kişinin göz rengine göre değişiklik sağlayacağından katalogda görünen renkle birebir tutmayacağı unutulmamalıdır. Dünya nüfusunun %50’si kahverengi ve ela göz rengine sahiptir. Bu da renkli kontakt lens üretiminin çoğunun bu göz renklerine uygun üretildiği anlamına gelmektedir. Elbette ki “o zaman her renk uyum sağlar” gibi bir kalıp yoktur. Lenslerin markası, doğal görünümlü olması, hareli-haresiz olması gibi etkenler karar vermenizi zorlaştıracaktır. Renkli lens seçimlerinde genelde hareli ya da haresiz seçimine karar vermekte zorlanılmaktadır. Renk tercihinin yanı sıra gözlerinin  olduğundan daha büyük ve belirgin olmasını isteyen kişiler, hareli özelliğe sahip lensleri tercih etmelidirler. Harenin ne demek olduğundan bahsedilecek olursak, hare göz çevresindeki siyah belirgin çerçevedir. Lensin hareli olması da bu çerçeveye sahip olması durumudur. İlk defa lens kullanıyor ve rengin gözünüze uyum sağlayıp sağlamayacağı konusunda endişeleniyorsanız hareli lens kullanmanız daha risksiz olacaktır. Lensin göz rengine uygun olduğunu düşünür ve yeniden aynı renkte lens kullanmayı isterseniz haresiz olarak aynı tonda lens alarak kullanıma devam edebilirsiniz.doğal renkler


Freshlook colors blends lensler hidrojel yapısı ile kullanımı oldukça rahattır. Gözleri renkli olanların bile rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olan lensler tek renk opak boyaması sayesinde renkli gözlerde bile net bir şekilde renk değişikliğini sağlamaktadır. Alcon ciba vision firmasına ait olan freshlook colors blends numaralı lensler %55 su içeriğine sahiptir. Özel hammaddesi ve oksijen dengesi sayesinde rahat ve sağlıklı bir kullanıma olanak sağlamaktadır. Lens materyali phemfilcon A olması sayesinde gözlere rahatlık ve net görüş imkânı sunar. Freshlook Colorsblends , göz rengini zenginleştiren , silikon hidrojel teknolojisine sahip ve 12 farklı renk skalasıyla sizlere daha fazla renk tercih sunuyor . Yalnızca günlük kullanım içindir. Aylık olarak değiştirilmesi önerilir. Lütfen göz doktorunuzdan ürünün kullanım bilgilerini mutlaka öğreniniz. FreshLook® kontakt lensler: Kontakt lensler, kozmetik nedenlerle takılsalar bile, yalnızca bir göz doktorunun reçetesi, talimatı ve gözetimi altında takılması gereken tıbbi cihazlardır. Kontakt lens paylaşımının bir sonucu olarak ciddi göz sağlığı sorunları ortaya çıkabilir. FreshLook® (phemfilcon A) kontakt lens  hakkında önemli bilgi: Yalnızca günlük kullanım içindir. Aylık olarak değiştirilmesi önerilir. Lütfen göz doktorunuzdan ürünün kullanım bilgilerini mutlaka öğreniniz. Satış noktalarından detaylı kullanım kılavuzunu isteyiniz ve okuyunuz. TEK OLARAK SATILAMAZ. REÇETE İLE SATILIR. Lenslerinizi kullanmadan önce daima ellerinizi yıkayınız, durulayınız ve kurulayınız. Lens kabınızı düzenli olarak yıkayınız ve değiştiriniz. Detaylı bilgi için kullanma talimatını OKUYUNUZ.


Ürün Hakkında Yorumlar
Tüm Yorumlar >
Lens Türü Renkli Yumuşak Kontakt Lens
Ambalaj İçeriği 2 Adet
Kullanım Süresi Aylık
Material Phemfilcon A
Su İçeriği %55
Base Cure(Temel Eğri) 8.60 mm
Dia (Çap) 14.50 mm
Numara Aralığı -8.00 / +6.00
Merkez Kalınlığı 0.08 mm
Oksijen Geçirgenliği 20 mmHg
Renkler Mavi ,Brilliant Blue
Gemstone Green , Yeşil

Sterling Gray ,Gri , Pure Hazel ,Bal Rengi


Yorum Ekle
Yorum Ekle
İlgili Ürünler