Acuvue Oasys 1 Day

Acuvue Oasys 1 Day
Günlük Kullan At Lens 30 Lu Kutu
Fiyat (KDV Dahil)
187,99 TL
kargo bedava
kapıda ödeme
Lens Değerleri Hakkında
Kampanya
Sepete Ekle


HydraLuxe Teknolojili ACUVUE OASYS 1-Day; benzersiz özelliklere sahip bir günlük kullan-at lenstir. Birçok hasta, gözyaşı filmini destabilize eden ortamdan ortama geçtikleri, çok sayıda etkinlik olan zorlu günler yaşıyor. ACUVUE OASYS® 1-Day’in benzersiz EYE-INSPIRED™ tasarımı, hastalarınızın zorlu günleriyle başa çıkmalarına yardımcı olmak için gözlerindeki kuruluk ve yorgunluk hissini azaltmaya ve gözyaşı filminin stabilitesini sürdürmesine yardımcı olur.

HydraLuxe™ Teknolojisi, gözyaşı filmiyle bütünleşen ve stabilitesini sürdürmesine yardımcı yüksek oranda nefes alabilme özelliğine sahip hidrate olmuş silikon ve müslinleri taklit eden gözyaşına benzer moleküllerden oluşmuş gelişmiş bir ağ şeklinde tanımlanan ve gözyaşından esinlenmiş bir tasarımdır. Yakın zamanda yapılan bir araştırma, kontakt lens kullananların %59'unun, gün geçtikçe görüş rahatlığında bir düşüş yaşadığını gösterdi. Rahatsızlık yaşayanlar arasında, bildirilen en yaygın sebep yorgunluktu. En sık görülen ikinci rahatsızlık nedeni ise kuruluktu. Hydraluxe ile Acuvue Oasys 1-Day, gelişmiş bir kontakt lens kullanım deneyimi sağlayarak bu problemlerin her ikisini de çözecek şekilde tasarlanmıştır.

Acuvue'un yeni Hydraluxe teknolojisi, gözün doğal gözyaşı üretiminden ilham alıyor ve gözyaşı filmini en zorlu ortamlarda bile sabit tutmayı amaçlıyor. Hydraluxe lenslerde bulunan bu yenilikçi “gözyaşı damlası” teknolojisi, gözenekleri nemlendirerek kuruluğu azaltır ve kontakt lens kullanıcılarının rahatça gözünü kırpmasını sağlar. Hydraluxe ile Acuvue Oasys 1-Day, gün boyunca sürekli olarak gözünüzü nemli tutmaya katkıda bulunur. Tüm ACUVUE kontakt lensler gibi, ACUVUE OASYS 1-Day de UV blokajı sağlar. HydraLuxeTM Teknolojisi - Hastanın gözyaşıyla entegre olan, gözyaşına benzeyen ve yüksek oranda nefes alabilen hidrate silikon moleküllerin geliştirilmiş ağı. Stabil bir gözyaşı filmini desteklemeye yardımcı olmak için müsinleri taklit eden ve gözyaşına benzeyen moleküller, korneadaki membrana bağlamak için lense yardımcı olur.

Her güne5 UV blokajı* - Tüm ACUVUE® Kontakt Lensler gibi, ACUVUE OASYS® 1-Day de UV blokajı sağlar. Aslında, ACUVUE OASYS® 1-Day, bir kontakt lenste olabilen en yüksek seviyede UV blokajını sunmaktadır. UV Koruması - Sınıf 1 UV-blokajıyla UV ışınlarının geçişine karşı gözlerinizin korunmasına yardımcı olur. UVB ışınlarını yaklaşık 99.9% bloklar. UVA ışınlarını yaklaşık 96.1% bloklar. Zorlu günlerinizle başa çıkmanıza yardımcı olan, günlük kullan-at kontakt lens; konfor, görme ve takıp çıkarma açısından gün boyunca mükemmel performans sunar. Hareketli yaşam tarzınızın günlük ihtiyaçlarını karşılamanız için size yardımcı olan benzersiz lens teknolojisi. Sınıf 1 UV-blokajıyla UV ışınlarının geçişine karşı gözlerinizin korunmasına yardımcı olur.


-          Göz yaşından esinlenmiş tasarım

-          Nemliliği artırılmış ağ

-          Göz yaşına benzer moleküller

-          Hidrate silikon

HydraLuxeTM Teknolojili ACUVUE OASYS® 1-Day; Benzersiz özelliklere sahip bir günlük kullan-at lenstir. Zorlu günlerde konforu optimize edebilmek için, membrana bağlı müsinleri taklit eden nem ağı Düşük ışık koşullarında genişleyen pupilleri kaplamaya yardımcı geniş optik zon Optimal uygunluk ve limbal kaplama için 14.3 mm’lik lens çapı Doğal gözyaşının elektrolit konsantrasyonlarına benzer ambalaj solüsyonu ile daha gelişmiş bir konfor.

Eğer siz de ;

-          Gün içinde bir çok etkinlikte bulunuyorsanız,

-          Dijital cihazlara bakarak uzun saatler çalışıyorsanız,

-          Isıtılmış ya da klimalı ortamlarda zaman geçiriyorsanız,

-          Gün içinde uzun saatler çalışıyor, egzersiz yapıyor ve oynuyorsanız,

-          Gün boyunca gözlerinizde yorgunluk hissediyorsanız,

-          UV ışınlarına karşı koruma sağlayacak bir kontakt lens istiyorsanız

-          Zorlu günleriniz boyunca performans sergileyecek bir kontakt lens istiyorsanız...

Göz doktorunuza ACUVUE OASYS® 1-Day'i sorun.

Konfor - Zorlu günlerinizle başa çıkmanıza yardımcı olan, günlük kullan-at kontakt lens; konfor, görme ve takıp çıkarma açısından gün boyunca mükemmel performans sunar.1,2

Teknoloji - Hareketli yaşam tarzınızın günlük ihtiyaçlarını karşılamanız için size yardımcı olan benzersiz lens teknolojisi.

Ürün Hakkında Yorumlar
Tüm Yorumlar >
Lens Türü Şeffaf Yumuşak Kontakt Lens
Ambalaj İçeriği 30 Adet
Kullanım Süresi Günlük Planlı Değişim
Material Senofilcon A
Su İçeriği 38%
Base Cure(Temel Eğri) 8.50mm - 9.00mm
Dia (Çap) 14.30 mm
Numara Aralığı 0
Merkez Kalınlığı 0.085 mm
Oksijen Geçirgenliği 121 x 10^-9 
Yorum Ekle
Yorum Ekle
İlgili Ürünler