Acuvue Revita Lens Solüsyonu

Acuvue Revita Lens Solüsyonu
Fiyat (KDV Dahil)
36,89 TL
kargo bedava
kapıda ödeme
Sepete Ekle

 

Son Kullanma Tarihi: 10/2021

ACUVUE® Ailesinin Yeni Üyesi - ACUVUE RevitaLens Çok Amaçlı Dezenfeksiyon Solüsyonu (MPDS) 360 ML'dir. Doğru kontakt lens solüsyonu hastalarınızın lens kullanma deneyimlerinde fark yaratır. ACUVUE RevitaLens MPDS, çok amaçlı bir solüsyonun basitlik ve konforuyla, bir peroksit gibi dezenfekte eder. ACUVUE RevitaLens MPDS ile, olağanüstü dezenfeksiyon ve gün boyu süren konforu deneyimleyebilirsiniz.

ACUVUE RevitaLens MPDS şunları sağlar:
- FDA/ISO standart-panel mikroorganizmalarına karşı, peroksit sistemleriyle karşılaştırılabilir geniş spektrumlu dezenfeksiyon
- Acanthamoeba’nın her iki formuna karşı %99.9’un üzerinde ölüm oranı
- Gün boyu süren lens konforu
ACUVUE Markalı Kontakt Lensler de dahil olmak üzere, önde gelen kontakt lenslerle denenmiş ve test edilmiş. ACUVUE RevitaLens MPDS’yi tüm yeniden kullanılabilir yumuşak (hidrofilik) kontakt lens kullanıcılarına güvenle önerebilirsiniz – özellikle de ACUVUE Markasını kullananlara.

Koruma

ACUVUE RevitaLens kısmi bir buharlaşma sonrasında bile, lens kabında kalıcı bir antimikrobiyal aktivite sağlar. Bakteri ve mikropları öldürmedeki etkinliğinin yanı sıra göze karşı da hassastır. Lider bir MPDS markasıyla karşılaştırıldığında, ACUVUE RevitaLens MPDS şunları göstermiştir:
- 3x daha düşük oranda solüsyona bağlı korneal boyanma
- 4x daha düşük advers olay insidansı

Konfor

ACUVUE RevitaLens ihtiyacınız olan gün boyu konforu sağlar.
- ACUVUE RevitaLens MPDS kullananların %90’ı lenslerini konforlu hissetmeye devam etmelerinde etkili olduğunu söylemiştir
- ACUVUE RevitaLens MPDS'yi kullananların %94'ü lenslerini temiz hissetmeye devam etmelerinde etkili bulmuştur

Güvenebileceğiniz denenmiş ve test edilmiş bir kombinasyon. Uyumlu bir lens solüsyonu önermek, kontakt lens hastalarınızın bakımlarının önemli bir parçasıdır. Klinik çalışmalarda, ACUVUE RevitaLens MPDS ve ACUVUE Markalı Kontakt Lenslerin kombinasyonu şunları sağlamıştır:
- Gün boyu süren konfor
- Sağlıklı oküler fizyoloji
- Oküler advers olay görülmemesi

JohnsonLogo

Ürün Hakkında Yorumlar
Tüm Yorumlar >

Yorum Ekle
Yorum Ekle
İlgili Ürünler