Acuvue Revita Lens Solüsyonu

Acuvue Revita Lens Solüsyonu
Fiyat (KDV Dahil)
154,99 TL
kargo bedava
kapıda ödeme
Kampanya
Sepete Ekle

 

Son Kullanma Tarihi: 02/2024

ACUVUE® Ailesinin Yeni Üyesi - ACUVUE RevitaLens Çok Amaçlı Dezenfeksiyon Solüsyonu (MPDS) 360 ML'dir. Doğru kontakt lens solüsyonu hastalarınızın lens kullanma deneyimlerinde fark yaratır. ACUVUE RevitaLens MPDS, çok amaçlı bir solüsyonun basitlik ve konforuyla, bir peroksit gibi dezenfekte eder. ACUVUE RevitaLens MPDS ile, olağanüstü dezenfeksiyon ve gün boyu süren konforu deneyimleyebilirsiniz.

ACUVUE RevitaLens MPDS şunları sağlar:
- FDA/ISO standart-panel mikroorganizmalarına karşı, peroksit sistemleriyle karşılaştırılabilir geniş spektrumlu dezenfeksiyon
- Acanthamoeba’nın her iki formuna karşı %99.9’un üzerinde ölüm oranı
- Gün boyu süren lens konforu
ACUVUE Markalı Kontakt Lensler de dahil olmak üzere, önde gelen kontakt lenslerle denenmiş ve test edilmiş. ACUVUE RevitaLens MPDS’yi tüm yeniden kullanılabilir yumuşak (hidrofilik) kontakt lens kullanıcılarına güvenle önerebilirsiniz – özellikle de ACUVUE Markasını kullananlara.

Koruma
ACUVUE RevitaLens kısmi bir buharlaşma sonrasında bile, lens kabında kalıcı bir antimikrobiyal aktivite sağlar. Bakteri ve mikropları öldürmedeki etkinliğinin yanı sıra göze karşı da hassastır. Lider bir MPDS markasıyla karşılaştırıldığında, ACUVUE RevitaLens MPDS şunları göstermiştir:
- 3x daha düşük oranda solüsyona bağlı korneal boyanma
- 4x daha düşük advers olay insidansı

Konfor

ACUVUE RevitaLens ihtiyacınız olan gün boyu konforu sağlar.
- ACUVUE RevitaLens MPDS kullananların %90’ı lenslerini konforlu hissetmeye devam etmelerinde etkili olduğunu söylemiştir
- ACUVUE RevitaLens MPDS'yi kullananların %94'ü lenslerini temiz hissetmeye devam etmelerinde etkili bulmuştur

Güvenebileceğiniz denenmiş ve test edilmiş bir kombinasyon. Uyumlu bir lens solüsyonu önermek, kontakt lens hastalarınızın bakımlarının önemli bir parçasıdır. Klinik çalışmalarda, ACUVUE RevitaLens MPDS ve ACUVUE Markalı Kontakt Lenslerin kombinasyonu şunları sağlamıştır:
- Gün boyu süren konfor
- Sağlıklı oküler fizyoloji
- Oküler advers olay görülmemesi

Acuvue RevitaLens lens solüsyonu - ACUVUE RevitaLens, içerdiği ikili dezenfeksiyon teknolojisi sayesinde mükemmel düzeyde bir dezenfekte sağlar. Zararlı mikroorganizma ve bakterileri yok eden, harika bir lens solüsyonu. Kontakt lenslerinizin bakımında, her gün yeni bir lens hissi ve tazelik sağlar, size gün boyu süren bir konfor vaat ediyor.

Göz Enfeksiyonuna Karşı Etkili Çözüm Acuvue Revitalen - Johnson&Johnson markasının bir ürünü olan ACUVUE ReviteLens, içerdiği formül ile göz enfeksiyonu gibi rahatsızlıklara neden olabilecek bakterileri yok eden bir solüsyondur. Kontakt lensinizi, solüsyonunuzun içine her koyduğunuzda, lens üzerindeki protein ve diğer kalıntılar temizlenir. Yenilenmiş bir his ile lensinizi kullanabilirsiniz. Yapılan araştırmalar, RevitaLens kontakt lens solüsyonunun, lens üzerindeki mikropların yüzde 99.99’unu temizlediğini ortaya koymuştur. Solüsyon ile bakımını yaptığınız lensler, 16 saati aşan kullanımda dahi yüksek konfor sunmaktadır. Solüsyon, hidrojel ve yumuşak kontakt lensler ile uyumludur.

Acuvue Revitalens Solüsyonu İle Etkili formül, etkili sonuç - İçeriğinde sodyum klörür, potasyum klörür, sodyum fosfat dibazik, poloksamer, edetat disodyum, sodyum fosfat monobazik ve poliheksametilen biguanid içermektedir. Geliştirilen etkili formül, size uzun süren bir ferahlık hissi ve mükemmel düzeyde kontakt lens temizliği sunacak. ACUVUE® Ailesinin Yeni Üyesi - ACUVUE RevitaLens Çok Amaçlı Dezenfeksiyon Solüsyonu (MPDS) 360 ML'dir. Doğru kontakt lens solüsyonu hastalarınızın lens kullanma deneyimlerinde fark yaratır. ACUVUE RevitaLens MPDS, çok amaçlı bir solüsyonun basitlik ve konforuyla, bir peroksit gibi dezenfekte eder. ACUVUE RevitaLens MPDS ile, olağanüstü dezenfeksiyon ve gün boyu süren konforu deneyimleyebilirsiniz. ACUVUE Markalı Kontakt Lensler de dahil olmak üzere, önde gelen kontakt lenslerle denenmiş ve test edilmiş. ACUVUE RevitaLens MPDS’yi tüm yeniden kullanılabilir yumuşak (hidrofilik) kontakt lens kullanıcılarına güvenle önerebilirsiniz – özellikle de ACUVUE Markasını kullananlara.

JohnsonLogo

Ürün Hakkında Yorumlar
Tüm Yorumlar >
Yorum Ekle
Yorum Ekle
İlgili Ürünler