Air Optix Aqua

Air Optix Aqua
Gece Gözde Kalabilen 6 Adet Aylık Planlı Değişim Lensi
Fiyat (KDV Dahil)
167,99 TL
kargo bedava
kapıda ödeme
Lens Değerleri Hakkında
Kampanya
Sepete Ekle


Air Optix Aqua hava alabilen kontakt lensler gün boyu sağlıklı ve doğal lens kullanım için ideal kombinasyonu ile eşsiz konfor sağlamaktadır. Benzersiz Ultra ve Pürüzsüz Yüzey Teknolojisi sayesinde gün boyu gözyaşlarının lens boyunca eşit yayılmasını ve koruyucu nem tabakası oluşturmaktadır. Air Optix Aqua lensleri 30. gününe kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz Silikon Hidrojel uyunabilir gece gözde kalabilme özelliği en önemli teknik bilgilerinden biridir. Sıradan yumuşak kontakt lenslerden beş kat daha fazla oksijen iletimi sağlayarak gözlerin kızarmasını engeller. Ön ve arka yüzeylerinin Aspheric dizaynı sayesinde daha keskin ve net görüş kalitesi sunar. Yine Aspheric dizayn sayesinde gözyaşının serbest dolaşımına daha fazla imkân sağlayarak lens ve kornea arasında kalan kirli gözyaşının dışarı atılmasına yardımcı olur. Air Optix Aqua lensler, göz doktorunuzun önerileri doğrultusunda yedi gün altı gece boyunca çıkarmadan kullanabilirsiniz.

Air Optix aqua lensler, göz problemlerinden hipermetrop ve miyop rahatsızlıkları olan bireyler için tasarlanmış olup, gözlerde oldukça sağlıklı, net görüşler sunmaktadır. Kullanıcılara sağladığı diğer bir konfor ise uzun süreli kullanım sağlamasıdır. Lens kullanımı sırasında gözyaşında bulunan lipit ve proteinler, el kremi, makyaj ya da temizleme malzemeleri lenslerin çabuk özelliğini kaybetmesine neden olurken air optix kontakt lensler ise bununla savaşır ve sürekli konforu, istikrarlı görüşü kullanıcılarına sunar. Bunun en önemli sebebi plazma yüzey teknolojisi ile üretilen lensler koruyucu bir nem tabakası oluşturmasıdır. Göz muayenesinden sonra göz derecesine göre lensoptikal.com sitesinden en uygun lens fiyatlara sahip olarak sağlıklı ve net görüşler elde edebilirsiniz. Nem ve oksijen dengesini bir arada tutarak kullanıcılara ekstra rahatlık hissi vermekte ve oksijen geçirgenliği sayesinde gözler daha sağlıklı olmaktadır.

Ön ve arka yüzeylerinin aspheric dizaynı sayesinde diğer lenslere göre oldukça keskin ve net görüş sunması kullanıcı yorumları ile kendini öne çıkarmış bir kontakt lenstir. Uzun süreli kullanımlarda bile gözünüzde lens olduğunu fark etmeden rahatlıkla kullanabileceğiniz lensleri online siteden uygun lens fiyatları ile güvenilir şekilde sipariş edebilirsiniz. Nefes alabilen lensler arasında, uzun kullanışlı bir lense ihtiyacınız varsa, tam size göre olabilir. İçerisinde bulunan etken maddeler sayesinde, gözlerinizi rahat hissedeceğiniz, göz kuruluğu yapmayan ideal bir lens markası.

-          Aqua Lens 5 Kat daha fazla oksijen geçirgenliği sağlar.

-          1 aylık rahat ve hijyenik kullanım kolaylığı.

-          Su içeriği %33 daha fazladır.

-          Aqua Lens Keskin ve net görüş için Aspheric teknolojisi

Aır optıx aqua aylık lensleri kutu içerisinde 6 adet blister olarak satılmaktadır. Bu sebep ile siparişinizi oluştururken sağ ve sol göz numaranız aynı ise 1 kutu lens satın almanız yeterli olup, sağ veya sol bloktan seçim yapmanız yeterli olacaktır. Lensler takılırken ve çıkarılırken mutlaka ellerin temiz olması gereklidir. Bu yüzden de her takmadan önce ve çıkarmadan önce eller mutlaka temiz bir şekilde yıkanmalıdır. Air Optix Lens nasıl kullanılır ve özellikleri konusunda dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de lenslerin nasıl takılacağıdır. İlk olarak lensin sağ elin işaret parmağına alınması ve burada sabitlenmesi gereklidir. Sonrasında ise sol elin orta parmağı ile göz kapağınızı yukarı doğru kaldırılarak göz açılmalıdır. Daha sonra lens hafifçe retinanın ön kısmına doğru yerleştirilmelidir. Tam yerine denk gelmediği durumlarda el ile küçük düzeltmeler yapılmalıdır. Lens kullanırken gün içerisinde gözyaşında doğal olarak bulunan lipit ve proteinler, el kremi, makyaj ya da makyaj temizleme ürünleri gibi maddelerin kalıntıları nedeniyle kontakt lenslerde birikintiler oluşabilir. Birikintiler zaman içerisinde lens performansını ve görmeyi etkiler. AIR OPTIX kontakt lenslerinin pürüzsüz plazma yüzeyi günlük birikintilere direnç gösterir. Benzersiz Plazma Yüzey Teknolojisi lenslerinizde koruyucu bir nem tabakası oluşturmak ve yüzey birikinti (depozit) direnci, sağlamak için özel olarak dizayn edilmiştir.


alcon

Ürün Hakkında Yorumlar
Tüm Yorumlar >
Lens Türü Şeffaf Yumuşak Kontakt Lens
Ambalaj İçeriği 6 Adet
Kullanım Süresi Aylık
Material Lotrafilcon B
Su İçeriği %33
Base Cure(Temel Eğri) 8.60 mm
Dia (Çap) 14.20 mm
Numara Aralığı -10.00 / +6.00
Merkez Kalınlığı 0.08 mm
Oksijen Geçirgenliği 138 Dk/t 
Yorum Ekle
Yorum Ekle
İlgili Ürünler