Dailies Total 1 30lu

Dailies Total 1 30lu
Günlük Kullan At Lens 30 lu Kutu
Fiyat (KDV Dahil)
211,99 TL
kargo bedava
kapıda ödeme
Lens Değerleri Hakkında
Kampanya
Sepete Ekle

Dailies Aqua Comfort günlük kullan at lensler yüksek göz yaşı filmi stabilitesine sahip günlük lenlserdir. Temizlik ihtiyacı olmadan günde 16 saate kadar konfor ve net görüş elde etmenize yardımcı olacak teknolojisi ile Dailies Aqua Comfort günlük kullan at lenslerini çok seveceksiniz. HPMC, genellikle gözdeki rahatsızlığın giderilmesinde kulanılan suni gözyaşı damlalarının esas bileşen olup, yüksek viskoziteli bir polimerdir. PEG ve PVA iki bileşen sinerjik bir şekilde çalışarak, lensi sürekli kayganlaştırır ve tüm gün süren üstün konfor sağlar. Nelfilcon A içeriğindeki nemlendirici ajanlar, 20 saatlik süre boyunca yavaş yavaş salınarak, tüm gün süren konfor için göz kırpma ile aktifleşen nem sağlar. Alerjik hastalar ve oküler kaşıntı olan gözler için özellikle geliştirilmiştir. Her göz kırpmada canlandırıcı etki Yeni DAILIES AQUA COMFORT PLUS taki göz kırpmayla aktive olan nem, her göz kırpmayla kontakt lensi sürekli olarak yeniler ve gün boyunca süren konfor için sıra dışı nemlilik sağlar. DAILIES AquaComfort PLUS® grubu kontakt lensler, her gün, gün boyunca yüksek gözyaşı filmi stabilitesi1 ve konfor sağlayan göz kırpma ile nemlendirme2 özelliğine sahip günlük kullan-at kontakt lenslerdir. DAILIES® AquaComfort PLUS®, gün boyu konfor sağlamak üzere her göz kırpışta salınan HPMC, PEG ve PVA* gibi nemlendirici ajanlar içerir ve bu ajanlar sayesinde rahatlık sağlar.


Her göz kırpışta salınan nemlendirici ajanlar, gözyaşı filminin stabilize edilmesine yardım eder. Stabil gözyaşı filmi net görmeyi destekler. HPMC: Hidroksipropilmetilsellülöz, PEG: Polietilenglikol, PVA: Polivinilalkol. Gün içerisinde 16 saatten uzun kontakt lens kullanımı. DAILIES AquaComfort Plus (Nelfilcon A) kontakt lensler hakkında önemli bilgi: Görüşe bir etkisi olmayan minimum düzeyde astigmatı olan ve gözünde herhangi bir hastalık bulunmayan kişilerde görmenin optik olarak düzeltilmesi için günlük kullanıma (uyanıkken 24 saatten kısa) yöneliktir. Günlük kullan-at kontakt lensler uyurken kullanılmamalıdır. DAILIES AquaComfort Plus günlük kullan-at kontakt lenslerin bir kez kullanılması ve her kullanımın ardından atılması amaçlanmaktadır. Gün içinde kullanılabilecek maksimum süre göz doktorunuz tarafından belirlenmelidir. Detaylı bilgi için kullanma talimatına bakınız. Dailies Aqua Comfort Plus, Göz kırpışında salınan nemlendirici ajanlar sayesinde gözyaşı filminin stabilize edilmesine yardım eden günlük lensler stabil gözyaşı filmiyle net görmeyi de destekler. Dailies Aqua Comfort Plus lensini, günlük lens kullanımda hangi markanın hangi ürününü seçeceğinize halen karar veremediyseniz hemen incelemelisiniz. Neredeyse her göz kırpmada canlandırıcı etkisiyle muhteşem numaralı kontakt lens gün boyu süren konforlu bir görüş sunuyor. Göz kırpışında salınan nemlendirici ajanlar sayesinde gözyaşı filminin stabilize edilmesine yardım eden muhteşem lensler stabil gözyaşı filmiyle net görmeyi de destekler. Lensleri kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız. Kafanıza ve kendi isteğinize göre sahip olamayacağınız lensler yanlış kullanımda büyük sorunlara yol açacaktır. Dailies Aqua Comfort Plus en uygun numaralı günlük lens kategorisindedir.


Lensler takılırken ve çıkarılırken mutlaka ellerin temiz olması gereklidir. Bu yüzden de her takmadan önce ve çıkarmadan önce eller mutlaka temiz bir şekilde yıkanmalıdır. Dailies Aqua Comfort plus Lens nasıl kullanılır ve özellikleri konusunda dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de lenslerin nasıl takılaçağıdır. İlk olarak lensin sağ elin işaret parmağına alınması ve burada sabitlenmesi gereklidir. Sonrasında ise sol elin orta parmağı ile göz kapağınızı yukarı doğru kaldırılarak göz açılmalıdır. Daha sonra lens hafifçe retinanın ön kısmına doğru yerleştirilmelidir. Tam yerine denk gelmediği durumlarda el ile küçük düzeltmeler yapılmalıdır. Dailies Aqua Comfort Plus kontakt lensler, net ve devamlı görme performansını yüksek şekilde sağlamaktadır. Lens kullanımı esnasında ferahlık ve rahatlık sağlamak için, her göz kırpmada nemlendiriciler aktifleşmektedir. HPMC, PEG ve PVA gibi nemlendirici ajanlar sayesinde lenslerin kullanımı rahat olmaktadır. Lens tasarımı sadece gözün doğal kırpma mekanizması ile çalışacak bir şekilde tasarlanmıştır. Göz kırpma esnasında 5o‘den az kayma değeri sağlanmaktadır. Gün boyu net bir şekilde görme sağlar. Sadece günlük kullanıma uygundur. Uzun süreli kullanım için uygun değildir. Günlük kullanım bittiğinde atılmalıdır. 24 saati geçen kullanımlar sağlıklı olmamaktadır. Günlük kullan-at şeklinde lens kullanımı gerçekleştirilmelidir. Bir kutuda 30 adet lens bulunmaktadır. Üretici firması Alcon olan günlük kullan at Dailies Aqua Comfort Plus kontakt lensler, saydam lenslerdir. Bu lenslerde renk özelliği bulunmamaktadır. Su içeriği yaklaşık olarak %69 olarak belirtilmektedir. Günlük kullanımda özellikle konfor ve rahat bir kullanım için uygundur. Göz kırpma anında nemlendirici ajanların devreye girmesi nedeniyle sürekli bir nemlilik sağlar. Sürekli olarak lens kullanımında gözlerde yaşanacak olan kuruluk hissi bu şekilde yok edilmektedir. Kullanım esnasında da sürekli olarak gözlerde tazelik hissedilmektedir.  Gün boyu görme oranında %91 net görüş sağlanmaktadır.


Ürün Hakkında Yorumlar
Tüm Yorumlar >
Lens Türü Şeffaf Yumuşak Kontakt Lens
Ambalaj İçeriği 30 Adet
Kullanım Süresi Günlük planlı değişim
Material Delefilcon A
Su İçeriği 80%
Base Cure(Temel Eğri) 8.50 mm
Dia (Çap) 14.10 mm
Numara Aralığı
Merkez Kalınlığı 0.09 mm
Oksijen Geçirgenliği 156 Dk/t 
Yorum Ekle
Yorum Ekle
İlgili Ürünler