Wöhlk Aufbewahrung 120 ml Sert Lens Solüsyonu

Wöhlk Aufbewahrung 120 ml Sert Lens Solüsyonu
Fiyat (KDV Dahil)
122,99 TL
kargo bedava
kapıda ödeme
Sepete Ekle

WÖHLK AUFBEWAHRUNG - PERFECT

SERT LENS SOLÜSYONU YUMUŞAK LENSLERLE ASLA KULLANILAMAZ!

Son Kullanma Tarihi: 04/2024


Wöhlk Aufbewahrung sert lens solüsyonu birleşimi itibari ile tüm gaz geçirgen(Gas Permeabl) sert lenslerin, dezenfeksiyonunda, nemlendirilmesinde, ıslatılmasında ve muhafaza edilmesinde etkin bakım sağlamaktadır. Wöhlk Aufbewahrung muhafaza solüsyonu içinde saklanan sert lensler takım konforunu arttırır ve gün içerisinde sorunsuz, kaliteli lens kullanımı sağlar. İçerdiği birleşim sayesinde, sert lenslerin madde yapısını ve esnekliğini korur, bu nedenle sürtünme ve iritasyonu en aza indirerek kullanım konforunu arttırır.

Wöhlk firmasının zeıss marka lenslerinin Türkiye distribütörlüğünü 1991 yılında almıştır. Wöhlk firmasının all-ın-one advance isimli yumuşak lens solüsyonu ve Wöhlk perfect isimli sert (gas permeabl) lens solüsyonunun Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür. Zepa, 1994 yılında teufel göz ameliyat malzemelerinin distribütörlüğünü de bünyesine katarak faaliyetlerini sürdürmüştür. Özellikle keratokonus alanında büyük tecrübe ve saygınlığı bulunan firma hastalarına alternatif çözümler bulmak amacıyla türkiye'ye ilk yumuşak keratokonus toris k lenslerini isviçre firması swisslens aracılığı ile hizmete sunmuştur. Ayrıca değişik geometri ve materyal yapısı bulunan orbiflex k lensleri de bu amaçla getirilmiştir. Dünyada gelişen teknolojileri her zaman büyük dikkat ve titizlikle takip eden firmanın son anlaşması ise dünyada kullanımı gittikçe yaygınlaşan tedavi amaçlı scleral lensleri Türkiye'de hastaların hizmetine sunmuştur. Bu kapsamda tanınmış Hollanda firması microlens contactlens technology bv ile anlaşılmıştır. İstanbul’daki merkezi dışında zepa’nın Ankara ve İzmir’de de toplu satış merkezleri mevcuttur. Zepa, uluslararası optica fuarları ve her yıl Türkiye’de düzenlenen ulusal ofthalmoloji kongrelerinde bir fiil katılımcı olarak tüm yenilikleri takip etmekte ve daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir.

 

Wöhlk Aufbewahrung Sert Lens Solüsyunu Kullanımı:
- Öncelikle ellerinizin temiz olmasına dikkat ediniz. Dikkat: El temizliğinde kullandığınız sıvı el sabunları yağlı materjaller içerebilir. Lens temizliği yapacaksanız bu tür sabun kullanmayınız.
- Lens kabınıza 2 veya 3 damla Wöhlk Aufbewahrung ile sert lenslerinizi baş ve işaret parmağı ile temizleyin.
- Muhafaza kutunuzu Wöhlk Aufbewahrung Sert Lens Solüsyonu ile doldurunuz ve lensleri muhafaza kutusunun gözlerine yerleştiriniz, solüsyonun lensleri örttüğünü mutlaka görünüz.
- Kaliteli temizleme için lenslerinizi kullanmadan en az 4 saat veya tüm gece solüsyon içerisinde bırakınız.
- Dezenfekte olmuş lenslerinizi Wöhlk Aufbewahrung solüsyondan direkt gözünüze takabilirsiniz.
- Sıcak su veya Sıcak hava ile doğrudan temas etmeniz durumunda lenslerinizin içini iyice temizleyiniz.

Wöhlk Aufbewahrung sert lens solüsyonu birleşimi itibari ile tüm gaz geçirgen(Gas Permeabl) sert lenslerin, dezenfeksiyonunda, nemlendirilmesinde, ıslatılmasında ve muhafaza edilmesinde etkin bakım sağlamaktadır. Wöhlk Aufbewahrung muhafaza solüsyonu içinde saklanan sert lensler takım konforunu arttırır ve gün içerisinde sorunsuz, kaliteli lens kullanımı sağlar. İçerdiği birleşim sayesinde, sert lenslerin madde yapısını ve esnekliğini korur, bu nedenle sürtünme ve iritasyonu en aza indirerek kullanım konforunu arttırır. Wöhlk Aufbewahrung sert lens solüsyonu birleşimi itibari ile tüm gaz geçirgen(Gas Permeabl) sert lenslerin, dezenfeksiyonunda, nemlendirilmesinde, ıslatılmasında ve muhafaza edilmesinde etkin bakım sağlamaktadır. Wöhlk Aufbewahrung muhafaza solüsyonu içinde saklanan sert lensler takım konforunu arttırır ve gün içerisinde sorunsuz, kaliteli lens kullanımı sağlar.

 

Bütün ürünlerimiz WÖHLK firmasından temin edilmektedir. Açılmamış kutusunda adınıza kesilmiş faturayla birlikte, ekstra koli ile güvenli paketleme yapılarak, ücretsiz kargo edilir.

İçeriği:Hydroxpropylmethylzellulose, Poloxamer, EDTA  0,001%, Polyhexamethylen Biguanid  0,0004% içerisinde tuzlu izotonik solüsyondur. 

Uyarılar / Önlemler

  • Her kullanımdan sonra lens kabındaki solüsyonu dökünüz ve lensinizi tekrar koyarken solüsyonu yenileyiniz.
  •  Kullanmadığınız zamanlarda şişe kapağını kapalı tutunuz.
  • Temizleme için bir defa kullandığınız solüsyonu TEKRAR ASLA KULLANMAYINIZ.
  • Çocukların ulaşamayacağı yerde, 25'C altında oda sıcaklığında muhafaza ediniz.
Ürün Hakkında Yorumlar
Tüm Yorumlar >
Yorum Ekle
Yorum Ekle
İlgili Ürünler